با حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری؛

بهره‌برداری از ۱۰۵۰ طرح مخابراتی استان اصفهان آغاز شد

مدیر منطقه مخابرات استان اصفهان گفت: ۱۰۵۰ طرح مخابراتی در حوزه‌های تلفن همراه، پورت‌های پرسرعت، توسعه شبکه همراه اول با هزینه ای بالغ بر سه هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، اسماعیل قربانی مدیر منطقه مخابرات استان اصفهان امروز در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های مخابرات استان با حضور محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: توسعه شبکه همراه اول در استان، توسعه پورت‌های پرسرعت (FTTH,ADSL,VDSL,G)، توسعه زیرساخت شبکه‌های انتقال و دیتا و توسعه ارتباطات روستایی و توسعه تلفن ثابت استان از جمله اقدامات صورت گرفته است.

او ادامه داد: به منظور توسعه ارتباطات روستایی و عدالت اجتماعی در دسترسی به خدمات مخابراتی با افتتاح سایت تلفن همراه پادنا محور زمان کهریز به خسروشیرین تعداد سایت‌های استان اصفهان از مرز ۱۶۰۰ سایت گذشت.

مدیر منطقه مخابرات استان اصفهان تصریح کرد: همچنین به منظور توسعه ارتباطات روستایی و عدالت اجتماعی در دسترسی به خدمات مخابراتی بهره برداری از سایت BTS روستای دره بادام فریدونشهر با اجرای ۱۰۰ کیلومتر فیبرنوری در منطقه پشتکوه دوم فریدونشهر افتتاح شد.

او اضافه کرد: دسترسی به خدمات مخابراتی واگذاری تلفن ثابت و باند پهن بر بستر FTTH در مسکن مهر شهر خور و دسترسی به خدمات مخابراتی افزایش ظرفیت پهنای باند ارتباطی در روستای مالواجرد از توابع اصفهان و ۲۶۰ نقطه دیگر از دیگر طرح‌های افتتاحی با حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری بود.

قربانی گفت: با توجه به حساسیت و جایگاه ارتباطات در شرایط حاضر حاکم بر جامعه و وابستگی مردم به مخابرات بیشتر می‌شود و ما تلاش می‌کنیم با استفاده از ظرفیت‌های مخابرات نیاز ضروری مردم را با بهترین کیفیت فراهم کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری به منظور ارزیابی طرح‌های سفر استانی دولت و افتتاح شماری از طرح‌های عمرانی و تولیدی عصر روز پنجشنبه وارد اصفهان شد و در فرودگاه شهید بهشتی این شهر از سوی عباس رضایی استاندار و مقامات محلی مورد استقبال قرار گرفت.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر