مجهزترین خط پردازش کشور در یزد افتتاح می‌شود

شهردار یزد از افتتاح مجهزترین، مدرن ترین، بروزترین و کاراترین خطوط پردازش کشور در یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، جمال الدین عزیزی شهردار یزد گفت: در تلاشیم  در خرداد ماه یکی از مجهزترین، مدرن ترین، بروزترین و کاراترین خطوط پردازش کشور را افتتاح کنیم و در آینده نیز برنامه‌های دیگری برای ساماندهی پسماند‌ها داشته باشیم.

او افزود: توجه ویژه و اساسی به محیط زیست در شهر‌ها بنیان و اساس برنامه ریزی در سایر حوزه‌های شهری است. 

شهردار یزد  ادامه داد: ما اگر مباحث شهر هوشمند را دنبال می‌کنیم، در موضوعات مرتبط با پیاده محوری فعالیت داریم یا حتی در موضوعات عمرانی و ساخت و ساز، رویکرد‌های خاصی را ادامه می‌دهیم، همه برخاسته از اهمیت و توجه به محیط زیست است.

سپنتا نیکنام رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد نیز در این جلسه با تجلیل از عملکرد سازمان مدیریت پسماند شهرداری اظهار داشت: خاک و نخاله که روزانه بیش از ۹۰۰ تن در یزد تولید می‌شود، یکی از خطرات تهدید کننده محیط زیست شهر پس از بحث آب به شمار می‌آید.

او افزود: متأسفانه به دلیل عدم ساماندهی این موضوع، شاهد آن بودیم که اطراف یزد مدام خاک و نخاله‌ها به صورت غیر مجاز تخلیه می‌شدند.

نیکنام خاطر نشان کرد: بر این اساس ساماندهی خاک و نخاله‌ها از سوی سازمان مدیریت پسماند در دستور کار قرار گرفت و سازمان توانست به خوبی این موضوع را به سرانجام برساند و از ردیف هزینه بر به ردیف مثبت و درآمدزا تبدیل کند.

در این جلسه از حمیدرضا رحیمدل رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد به دلیل اهتمام در ساماندهی خاک و نخاله، ساخت و ایجاد کمپ پناه و سامانه الو پناه و پیگیری راه اندازی مدرن‌ترین خط پردازش پسماند خانگی تجلیل شد.

انتهای پیام/ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر