پرداخت ۳۳۰ میلیارد ریال مالیات به شهرداری‌ها و دهیاری‌های تفت

مدیرکل امور مالیاتی استان یزد گفت: حدود سیصد و سی میلیارد ریال به شهرداری‌ها و دهیاری‌های تفت مالیات ارزش‌افزوده پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد،علی خورشیدی، مدیرکل امور مالیاتی استان یزد در نشست معرفی سرپرست اداره امور مالیاتی تفت عملکرد سید محمد بکاء در دوران سرپرستی اداره امور مالیاتی شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته عملکرد اداره امور مالیاتی شهرستان تفت در دوران سرپرستی "سید محمد بکاء" مطلوب بود و ریاست این اداره بر عهده او گذاشته شد.

خورشیدی خواستار تعامل مناسب رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان تفت با مراجعه کنندگان به این اداره شد و افزود: با توجه به ماهیت اداره امور مالیاتی نیاز است با تکریم ارباب رجوع و تعامل مناسب و سازنده با مدیران واحد‌های صنعتی و تولیدی نارضایتی از این اداره به کمترین میزان ممکن کاهش یابد.

مدیرکل امور مالیاتی استان به پرداخت مالیات ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری اشاره و بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون حدود سیصد و سی میلیارد ریال به شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان تفت مالیات ارزش افزوده پرداخت شده و پروژه‌های عمرانی مناسبی با این اعتبار در نقاط شهری و روستایی شهرستان در حال اجرا است.

علیرضا نوکار، فرماندار تفت نیز در این نشست با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع باید اولویت اول مدیر جدید اداره امور مالیاتی شهرستان باشد، گفت: پرداخت مالیات یکی از راه‌های درآمدی کشور است و تعامل مدیر و کارکنان اداره امور مالیاتی شهرستان با مدیران واحد‌های صنعتی و تولیدی و اصناف و سایر مراجعه کنندگان می‌تواند نارضایتی‌ها در پرداخت مالیات را کاهش دهد.

او افزود: با توجه به پراکندگی و تعدد واحد‌های صنعتی، تولیدی و صنفی در نقاط مختلف شهرستان نیاز است مدیران استانی اداره کل مالیاتی با یک نگاه ویژه در تأمین امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز اداره امور مالیاتی شهرستان تفت را یاری کنند.
در این دیدار با اهدای حکم "سید محمد بکاء" به‌عنوان رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان تفت معرفی و مشغول به فعالیت شد.

انتهای پیام/و

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر