معاون استاندار آذربایجان‌شرقی:

انتخابات مهم‌ترین موضوع در ماه‌های آینده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه انتخابات مهم‌ترین موضوع در ماه‌های آینده است گفت:دشمنان به دنبال ایجاد ترس برای عدم حضور مردم در انتخابات هستند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،علیار راستگو معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی در کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان گفت:این درحالی است که در چند کشور بزرگ جهان از جمله آمریکا با وجود شرایط کرونایی بدتر، انتخابات برگزار شده است.

اوافزود:مقام معظم رهبری در دیدار تصویری با مردم آذربایجان در ۲۹ بهمن ماه امسال فرمودند «علاج مشکلات انتخابات پرشور است» و بر همین اصل اکنون بزرگترین رسالت ما برگزاری انتخابات پر شور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور است.

اواضافه کرد: انتخابات مؤلفه قدرت است و امنیت ملی و سرنوشت کشور برای چهار سال آینده مطرح است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با شیوع کرونا سبک زندگی مردم در طول یکسال گذشته بسیار تغییر کرده بطوری که تمامی الگو‌های پیش بینی و طراحی شده برای توسعه و مبلمان شهری را برهم زد.

راستگو با بیان اینکه این استان از موفق‌ترین استان‌ها در مدیریت کروناست ادامه داد:ضروری است متناسب با این وضعیت پیش بینی‌های لازم انجام گیرد در غیر این صورت هزینه‌های گزافی باید پرداخت کنیم.

اواعلام اینکه از ۲۱ شهرستان استان ۶ شهرستان در وضعیت آبی و مابقی در وضعیت زرد قرار دارند، اظهار کرد: تعداد بستری‌ها اکنون به کمتر از ۴۰۰ نفر در سطح استان رسیده و میانگین فوتی کمتر از ۳ نفر است.

او با تاکید بر رعایت هرچه بیشتر دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی افزود: کرونای جهش یافته انگلیسی در چند شهرستان استان گزارش شده و دانشگاه علوم پزشکی تبریز رهگیری‌های لازم را انجام می‌دهد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی ادامه داد:واکسیناسیون گروه‌های هدف در استان در حال انجام است و تا کنون ۲ محموله وارد استان شده و به زودی محموله سوم نیز دریافت می‌شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر