۱۱ میلیارد تومان پروژه عمرانی در شهرکرد افتتاح می‌شود

شهردار شهرکرد گفت: همزمان با سراسر کشور ۱۴ اسفند، دو پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان اعتبار افتتاح می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، بهادر عبدالغنی شهردار شهرکرد با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس دو پروژه عمرانی طرح تعریض بلوار رهبر و محوطه ورودی دانشگاه شهرکرد و فاز یک خیابان جهاد افتتاح می‌شود.

او با بیان اینکه فاز یک خیابان جهاد میرآباد غربی از سال ۹۸ آغاز شد و در زمستان امسال به اتمام می‌رسد، افزود: این طرح شامل دو پل در ابتدای خیابان‌های الوند و آفتاب به طول مجموعا ۴۷ متر، یک میدان در ابتدای خیابان آفتاب، جدول‌کاری به طول سه هزار متر، اجرای کانال جهت دفع آب‌های سطحی، دیوار حائل سنگی، عملیات کوه بری و اجرای باند جدید خیابان جهاد شامل عملیات زیرسازی و آسفالت به طول یک کیلومتر و ۳۰۰ متر و مساحت ۱۵ هزار و ۳۰۰ است که مبلغ پنج میلیارد تومان در کل این پروژه توسط شهرداری شهرکرد هزینه شده است.


بیشتر بخوانید


عبدالغنی گفت: همچنین پروژه تکمیل طرح تعریض بلوار رهبر و محوطه ورودی دانشگاه شهرکرد نیز از سال ۹۶ آغاز شده و در زمستان امسال به اتمام رسید که این طرح نیز شامل احداث پل عرضی، جدول کاری، کانال، بلوک‌فرش، چراغ‌های روشنایی، حوض آبنما، لوله‌گذاری جهت فضای سبز، باند کندرو و عملیات زیرسازی است.

او خاطرنشان کرد: مساحت کل محیط ۱۴ هزار و ۷۰۰ متر مربع و مساحت کل عرصه جهت ایجاد دوربرگردان ۱۳ هزار مترمربع است و کل مبلغ هزینه شده در این پروژه نیز شش میلیارد تومان است.

انتهای پیام/ف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر