واکسن کرونا در مرحله سوم شامل چه کسانی می‌شود؟

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک مرحله سوم واکسیناسیون کرونا را فراتر از کادر درمان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک و رئیس خدمات بهداشتی و درمانی استان مرکزی گفت: واکسن کرونا روسی طی دو مرحله در کل کشور توزیع شده است.

جمالیان افزود: اگر با لطف و عنایت خداوند واردات واکسن به موقع انجام شود همزمان با سری سوم سالمندان، جانبازان و معلولین در کنار کادر درمان واکسینه می‌شوند.

او اضافه کرد: در مرحله اول در شهر اراک پرسنل بخش‌های ویژه سانتر کرونا از جمله پزشکان، پرستاران و نیرو‌های پشتیبانی واکسینه شدند مرحله دوم که جدیدا آغاز شده مخصوص پرستاران اورژانس و بخش‌های بستری کرونا است و حتی در حال حاضر نیرو‌های بهداشت و پشتیبانی در اولویت نیستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان کرد: امیدواریم هرچه زودتر کل کادر درمان واکسینه شوند و سال آینده دسترسی بهتری برای واکسن باشد و اکثریت گروه‌های هدف واکسینه شوند و تا آن زمان رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیشترین تاثیر را دارد.

او تاکید کرد: باید همچنان فاصله اجتماعی و شستشوی دست‌ها رعایت شود و لازم است که تمامی دستورالعمل‌های های بهداشتی با هم رعایت شود و از مردم عزیز خواهشمندیم که از سفر‌های بی‌مورد به استان‌های قرمز مثل خوزستان، تهران و البرز شدیداً بپرهیزند.

انتهای پیام / ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر