قطار جشنواره ابوذر به ایستگاه پایانى نزدیک‌تر شد

يكشنبه، قطار پنجمين جشنواره رسانه ای ابوذر در سالن شهیدان نژاد فلاح با معرفی برترین ها به ايستگاه پايانى مى رسد.

ابراهیم نوروزی فر، رئیس سازمان بسیج رسانه البرز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، گفت: روز يكشنبه١٧ اسفند ماه اختتاميه پنجمين جشنواره رسانه اى ابوذر در سالن شهيدان نژاد فلاح با رعايت دستورالعمل هاى بهداشتى و از طريق فضاى مجازى سازمان بسيج رسانه البرز برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه البرز افزود: ٧٦٣آثار از ۴۴ روزنامه، پایگاه خبری و خبرگزاری به دبیرخانه چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر ارسال شده است که از بین این آثار سی و شش اثر به عنوان آثار برگزیده مورد تقدیر قرار می گیرند.

نوروزى فر گفت: دفاع مقدس و جبهه، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، مبارزه با آسیب های اجتماعی، بسیج و حوزه های اقدام، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن شناسی، موضوعات آزاد اجتماعی، دستاورد های انقلاب اسلامی، محرومیت زدایی و بیانیه گام دوم انقلاب از جمله محورهای پنجمين جشنواره رسانه ای ابوذر است.

او افزود: این محورها در قالب خبر،مصاحبه،گزارش، عکس، تیتر، موشن گرافیک و فیلم کوتاه بود که به دبیرخانه پنجمين جشنواره رسانه ای ابوذر ارسال و بعد از داوری داوران جشنواره برترین ها معرفی و ازآن ها درچهار بخش نفراول، دوم، سوم و شايسته تقدير تجلیل مى شود.

انتهاى پيام/خ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر