ممنوعیت تردد خودرو‌های شخصی در دو محور ایذه و یاسوج به لردگان

سرپرست فرمانداری لردگان گفت: از ورود خودرو‌های غیربومی به این شهرستان جلوگیری می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، سعید صالحی سرپرست فرمانداری لردگان از اعمال شدید محدودیت‌های ترددی در محور‌های ارتباطی این شهرستان خبر داد و گفت: تردد خودرو‌های شخصی در دو محور ایذه به لردگان و یاسوج به لردگان ممنوع است.

او افزود: از آنجا که محور‌های ارتباطی این شهرستان تزانزیتی است و مسدود کردن این محور‌ها با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا امکانپذیر نیست، از این رو تنها از ورود خودرو‌های غیربومی به شهرستان جلوگیری می‌شود.


بیشتر بخوانید


صالحی اضافه کرد: این در حالی است که تردد کامیون‌ها و خودرو‌های غیرشخصی در داخل مناطق شهری و روستایی نیز ممنوع است و باید از گلوگاه‌های اصلی تردد داشته باشند.

او ادامه داد: در صورتی که خودرو‌هایی با پلاک خوزستان در شهرستان لردگان مشاهده شود که به تازگی به این منطقه سفر کرده اند و مجوز تردد نداشته باشند، این خودرو‌ها توقیف و به پارکینگ هدایت می‌شود.

صالحی از برگزاری نشست‌هایی با معتمدان محلی شهرستان در خصوص همراه کردن مردم در خودداری از برگزاری جشن‌ها و مراسم ترحیم خبر داد و گفت: مردم شهرستان همکای خوبی در این خصوص دارند، اما چنانچه برخی افراد نسبت به این مصوبات تخطی کنند با دستور دادستان برخورد می‌شود.

او، تشدید نظارت‌ها بر بازار و ادارات را از دیگر برنامه‌های این شهرستان در راستای اجرای مصوبات ستاد کرونا و پیشگیری از شیوع این ویروس در شهرستان لردگان برشمرد و افزود: هرگونه تجمع، همایش و جشنواره به مدت دو هفته در شهرستان ممنوع است و اصناف و فعالان حوزه بازار نیز باید دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کرده چرکه بی‌توجهی نسبت به آن منجر به تعطیلی کسب و کارشان می‌شود.

انتهای پیام/ف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر