آغاز توزیع مرغ منجمد در بازار‌های استان قزوین

معاون سازمان صمت استان قزوین گفت: به منظور تعدیل قیمت‌ها و رفع هر گونه نگرانی مرغ منجمد از همین هفته با قیمت مصوب در بازار‌ها توزیع می‌شود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین، محمدعلی بیشه‌ای معاون سازمان صمت استان قزوین گفت: به منظور تعدیل قیمت‌ها و رفع هر گونه نگرانی مرغ منجمد هم از همین هفته با قیمت مصوب هر کیلو ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار‌ها توزیع می‌شود.

بیشه‌ای گفت:در خصوص توزیع مرغ در استان هیچ گونه نگرانی‌ای نداریم، مرغ کشتار روز همه روزه بین ۹۰ تا ۱۱۰ تن در استان قزوین توزیع می‌شود که پاسخگوی مصرف معمول استان است.

معاون سازمان صمت استان قزوین اضافه کرد: ارائه مرغ منجمد در بازار نگرانی‌های استان برای تأمین نیاز استان به خصوص در شب عید را رفع می‌نماید.

او پیرامون عرضه میوه شب عید در استان قزوین نیز عنوان کرد: همانند سال‌های گذشته به منظور تنظیم بازار و برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها سازمان صنعت معدن و تجارت استان اقدام به برپایی چادر‌های ارائه مستقیم میوه می‌نماید.

معاون سازمان صمت استان قزوین گفت: با رایزنی‌هایی که با اتاق اصناف استان قزوین انجام داده‌ایم قیمت میوه در این این محل‌ها به طور قطع پایین‌تر از قیمتی است که هم اکنون در بازار در حال عرضه است.

بیشه‌ای اضافه کرد: قیمت پایین مراکز مستقیم عرضه میوه روی قیمت کلی بازار هم اثر می‌گذارد و قیمت‌های حال حاضر را تعدیل می‌کند.

 به گفته او، چادر‌های عرضه میوه به طور معمول از ۲۰ اسفند فعالیت خود را آغاز می‌کنند و ممکن است این تاریخ چند روزی جلو و یا پیش‌تر باشد که بنا به درخواست بازار در خصوص آن تصمیم گیری خواهد شد.

معاون سازمان صمت استان قزوین در ادامه گفت:از بین متقاضیان عرضه میوه تنظیم بازار تعداد ۳۰ مباشر انتخاب می‌شوند تا مجوز‌های برپایی جایگاه را از شهرداری کسب نمایند، در عین حال همین روند در شهرستان‌ها نیز ادامه دارد و فروشگاه‌های قابل اطمینان سازمان صمت هم میوه تنظیم بازار در اختیار شهروندان قرار خواهند داد.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر