ایجاد اشتغال جوانان بومی استان با ظرفیت‌های سپاه فجر فارس

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: ظرفیت‌های سپاه فجر فارس آماده همکاری و بکارگیری در زمینه ایجاد شغل برای جوانان بومی استان است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، فرمانده سپاه فجر استان فارس در جلسه هم اندیشی هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات فارس گفت: کار‌های بزرگی طی سال اخیر در قالب نهضت کمک مومنانه در استان انجام شده که نتیجه همکاری، هماهنگی و مشارکت خیرین نیک اندیش فارس، بسیجیان و مسئولان بوده است.

سردار بوعلی با بیان اینکه اقتصاد و اشتغال دو مسئله مهم استان هستند که باید مدنظر مسئولان قرار داشته باشند، گفت: اشتغالزایی و در کنار آن تأمین امنیت شغلی کارگران دو مؤلفه مهم در موضوع اقتصاد فارس هستند.

او اظهار کرد: ظرفیت‌های سپاه فارس آماده همکاری و بکارگیری در زمینه ایجاد شغل برای جوانان بومی استان است.

سردار بوعلی با اشاره به اجرای موفق طرح توکاد در استان فارس، گفت: این طرح موفق که شایسته است بعنوان یک الگو در کشور مطرح شود در راستای تأمین تبلت برای دانش آموزان نیازمند نتایج درخشانی داشته است.

او با بیان اینکه نتایج درخشان این طرح‌های نوآورانه نشاندهنده ظرفیت‌های عظیم فارس است، ادامه داد: در روز‌های پایانی سال برای آزادی ۲۰۰ زندانی در قالب طرح نذر رهایی برنامه ریزی شده، بسته‌های معیشتی برای اهدا به محرومان و قشر کارگر در حال آماده سازی است و آماده تسهیل گری برای حضور اقشار کارگر در طرح صندوق‌های قرض الحسنه مردمی هستیم.

سردار بوعلی با بیان اینکه فرماندهی سپاه فجر مسائل و مشکلات قشر کارگر را در سطوح مختلف و در جلسات استانی پیگیری می‌کند، گفت: هیئت اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات نیازمندی‌ها و مشکلات قشر کارگر را شناسایی و طرح‌های جامع برای حل این مشکلات پیشنهاد دهد.

فرمانده سپاه فجر تصریح کرد: ارائه طرح‌های تخصصی برای حل مشکلات و طرح‌های نوآورانه یکی از رسالت‌های مهم هیئت‌های اندیشه ورز اقشار بسیج است.

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر