اختصاص ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره به بازسازی واحد‌های مسکونی لارستان

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان گفت: افزون بر ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات و کمک‌های بلاعوض در قالب طرح ویژه بهسازی و تعمیر واحد‌های مسکونی خسارت دیده ناشی از حوادث و ساخت مسکن محرومان در لارستان پرداخت شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان لارستان گفت: افزون بر ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات و کمک‌های بلاعوض در قالب طرح ویژه بهسازی و تعمیر واحد‌های مسکونی خسارت دیده ناشی از حوادث و ساخت مسکن محرومان در روستا‌ها و شهر‌های زیر ۲۵ هزار نفر این شهرستان در سال ۹۹ پرداخت شد.

امیر برومند اظهار داشت: این میزان تسهیلات و کمک‌های بلاعوض به یک هزار و ۱۰۰ نفر از متقاضیان و افراد واجد شرایط پرداخت شده است.

او بیان کرد: ۶۶۵ فقره از این میزان تسهیلات در قالب طرح ویژه بهسازی و تعمیر واحد‌های خسارت دیده ناشی از زلزله با سقف پرداختی برای هر فرد ۵۰۰ میلیون ریال و به صورت ضمانت زنجیره‌ای بوده است.

برومند، همچنین به بهره‌برداری و ساخت پروژه ۸۸ واحدی لارستان در زمینی به مساحت ۱۴هزار و ۳۸۶ متر مربع در قالب ۲۱ بلوک و با زیربنای حدود ۱۰ هزار متر مربع به عنوان یکی از طرح‌های شاخص عمرانی این نهاد در سال ۹۹ اشاره و بیان کرد: بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال برای ساخت این پروژه هزینه شده است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان لارستان همچنین از آغاز عملیات اجرایی ساخت پروژه ۱۹۹ واحدی مسکن اقدام ملی لارستان خبر داد و بیان داشت: ‬‏کار تسطیح و پی کنی فاز اول ۱۶۹ واحدی پروژه طرح اقدام ملی مسکن لارستان آغاز شده است.

برومند با بیان اینکه لارستان از جمله شهرستان‌های پیشتاز در اجرای طرح مسکن ملی است افزود: این شهرستان در روز‌های نخست شکل گیری موضوع مسکن ملی کار نام نویسی و تشکیل پرونده را برای متقاضیان را انجام داد و اکنون در مرحله اجرای طرح است.

طرح اقدام ملی مسکن درلارستان در حالی وارد فازاجرایی و عملیاتی شده که به گفته مسئولان امر بیش از ۵۰ درصد کل متقاضیان این طرح دراستان فارس مربوط به این شهرستان است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ادامه لارستان گفت: تاکنون هزار و ۵۸ نفر در این شهرستان واریز وجه کرده اند که میزان مبلغ پرداختی این افراد رقمی افزون بر ۵۲۰ میلیارد ریال است.

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر