طرح ویزیت رایگان هلال‌احمر در روستای کولو سراوان اجرا شد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان از ویزیت رایگان بیش از ۲۰۰نفر از اهالی روستای "کولو" سراوان در قالب کاروان سلامت خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ،بهمن دهواری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان گفت: واحد امور داوطلبان جمعیت هلال‌احمر سراوان با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه روستایی کاروان سلامت این جمعیت را با همکاری پزشک داوطلب و هنگ مرزی شهرستان در راستای تحقق اهداف بشر دوستانه و خیرخواهانه در روستای کولو سراوان برگزار شد.

او با بیان اینکه "هلال احمر شهرستان سراوان، این طرح ویزیت رایگان برای بیش از ۲۰۰ نفر از اهالی روستای کولو سراوان در قالب کاروان سلامت انجام شده است" عنوان کرد: پزشک عمومی، داروساز، پرستار و ماما به صورت داوطلبانه در این کاروان حضور داشتند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان افزود: این برنامه با همکاری و مشارکت هنگ مرزی شهرستان و خانه هلال روستای کولو در این روستا برگزار شده است.

اوبا اشاره به توزیع داروی رایگان به ویزیت‌شده‌ها گفت: اهالی روستا در این کاروان با مباحث آموزشی همچون بهداشت محیط، بهداشت زنان و کودکان و اقدامات کمک‌های اولیه آشنا شدند و در پایان این برنامه بسته‌های بهداشتی، کفش و وسایل گرمایشی شامل چراغ و پتو هم در بین نیازمندان این روستا توزیع شد.

انتهای پیام/گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر