پورموسوی: به مردم آبادان بابت داشتن بازیکنان متعصب تبریک می‌گویم/ عملکرد ما بازی پرسپولیس را تحت تاثیر قرار داد

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره بازی تیمش برابر پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، سید سیروس پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر پرسپولیس که با تساوی بدون گل ۲ تیم به پایان رسید، اظهار داشت: به مردم آبادان بابت داشتن چنین بازیکنانی که با وجود تمام مشکلاتشان امروز فقط به عشق آن‌ها بازی کردند، تبریک می‌گویم. بازیکنان با وجود تمام وعده‌هایی که شنیدند و یکی از آن‌ها هم عملی نشد، در بازی امروز یک لحظه هم به مشکلات فکر نکردند.  

پورموسوی درباره عملکرد تیمش برابر پرسپولیس عنوان کرد: خدا را شکر می‌کنم  مقابل تیم بزرگ پرسپولیس که نایب قهرمان آسیا است و در ۵ هفته اخیر تمام بازی هایش را برده و گلی دریافت نکرده بود، عملکرد خوبی ارائه کردیم. در مقابل ما در بدترین شرایط جدولی، امتیازی و روحی و روانی قرار داشتیم، زیرا در ۵ هفته اخیر هیچ دیداری را نبرده بودیم و مقابل تیمی که از نظر تاکتیکی جزو بهترین‌های لیگ است و با شایستگی صدر جدول را در اختیار دارد، کار سختی داشتیم.  

او افزود: اگر در ضربات آخر با دقت بیشتری عمل می‌کردیم، می‌توانستیم برنده بازی شویم. در بازی‌های مهم، تک موقعیت‌ها تعیین کننده است. با توجه به این که پرسپولیس از لحاظ تاکتیکی، بازیکن و قدرت خطوط ۳ گانه جزو برترین تیم‌های لیگ است، خلق موقعیت در این بازی برای ما کار سختی بود که بازیکنانمان از پس این کار برآمدند. نوع بازی ما باعث شد که پرسپولیس نتواند عملکرد همیشگی خودش را ارائه کند و مقابل ما چشم به ضد حملات و پرتاب‌های بلند اوت داشت. کسب یک امتیاز در این دیدار هم برای ما ارزشمند بود و جا دارد که از بازیکنان تشکر کنم و به آن‌ها خسته نباشید بگویم.  

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به صحبت‌های گل محمدی مبنی بر این که جریان باد و کیفیت زمین مانع از ارائه عملکرد خوب تیمش در این بازی شد گفت:  با گل محمدی بر سر این موضوع که جریان باد بازیکنان را اذیت می‌کرد موافق هستم. با وجود مشکلات، با بازیکنان صحبت کردیم و آن‌ها هم قبول کردند که بهترین بازی خودشان را انجام دهند. ما اهل اعتصاب و کودتا نیستیم. مطمئن باشید که تمام بازیکنان صنعت نفت تا وقتی که بازی می‌کنند، با همین روند به کارشان ادامه خواهند داد و شجاعانه و با تعصب بازی می‌کنند.  

پورموسوی در ادامه گفت: به هر حال فوتبال نوسان دارد و بازیکن یک روز، خوب نیست. امیدوارم این بازی برای بازیکنان ما جرقه‌ای باشد که دوباره به شرایط خوبی که در نیم فصل اول داشتند بازگردند.  

او درباره عملکرد ضعیف‌تر تیمش در نیمه اول نسبت به نیمه دوم گفت: احتیاط شرط عقل است. با توجه به سبک بازی پرسپولیس، ما باید تیم حریف را ابتدا محک می‌زدیم. مقابل سپاهان اگر بازیکنان ما جریان بازی را از دقیقه ۸۰ به بعد مدیریت کرده بودند، ما یک امتیاز را می‌گرفتیم. امروز از بازیکنان خواستیم که در نیمه اول با احتیاط باشند، اما در نیمه دوم واقعا برای ۳ امتیاز بازی کردیم.


بیشتر بخوانید


سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت درباره این که خط دفاعی تیمش در بازی امروز فشار زیادی را تحمل کرد گفت: فشاری که به خط دفاعی ما وارد شد، به خاطر اوت‌های بلند و بازی مستقیم حریف بود. در طول ۹۰ دقیقه بازیکنان پرسپولیس نتوانستد خط هافبک ما را رد کنند و به دفاع برسند. ۲ بار در عمق دفاع حریف صاحب موقعیت شدیم که ضربات آخر بازیکنان ما با دقت نبود. اگر بازیکنان پرسپولیس در عمق دفاع ما حرکت می‌کردند، می‌توانستیم بگوییم که به دفاع ما فشار وارد شده، اما در واقع فقط ضربات ایستگاهی و اوت های بلند پرسپولیس خطرناک بود.  

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر