پدافند غیرعامل حافظ دستاورد‌های نظام است

مدیرکل پدافند غیرعامل استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه پدافند غیرعامل حافظ دستاورد‌های نظام است، گفت : باید به این موضوع توجه و اهمیت ویژه‌ای داده شود.

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، کرمعلی زارعی مدیرکل پدافند غیرعامل استان کرمانشاه افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت‌های ضروری، ارتقا پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران را پنج هدف اصلی پدافند غیرعامل عنوان کرد.

او پدافند غیرعامل را دائمی و همیشگی دانست و گفت : تا زمانی که تفکر تهدید کشور وجود دارد، پدافند غیرعامل هم وجود خواهد داشت و باید به آن اهمیت داده شود. همچنین با توجه به توسعه دانش و فناوری، شناسایی تهدیدات همگام با دانش و علم روز باید صورت بگیرد.

مدیرکل پدافند غیرعامل کرمانشاه افزود: براساس دستورالعمل ابلاغی، رصد اطلاعاتی، شناسایی مراکز حساس، حیاتی و مهم و اقدامات پدافند غیرعامل در حوزه‌های سایبری، شیمیایی و زیستی از وظایف کارگرو‌های ۱۲ گانه شهرستان‌ها است که انتظار می‌رود جلسات کارگروه‌ها براساس شرح وظایف مربوطه در حوزه پدافند غیرعامل به صورت فصلی حداقل یک جلسه برگزار شود.

غلامرضا مرتضوی فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی پدافند غیرعامل را مصونیت سازی در برابر تهدیدات دشمن دانست و گفت: با رشد فناوری این تهدیدات نیز تغییر می‌یابد و همواره باید در مقابل انواع تهدیدات آمادگی لازم داشته باشیم.

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر