برنامه‌های دولت و مجلس برای افزایش مستمری مددجویان چیست؟

نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، از برنامه‌های دولت و مجلس برای افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی خبر داد .

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مجتبی بخشی‌پور نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، از برنامه‌های دولت و مجلس برای افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی خبر داد و گفت : تمام تلاش مجلس برای افزایش دریافتی مددجویان متمرکز شده است.

او گفت : مددجویان کمیته امداد و بهزیستی باتوجه به دریافتی که دارند وضعیت مناسبی ندارند و باید مستمری آنان افزایش یابد.

او ادامه داد: در بحث کمک معیشتی به این دو قشر، هم مجلس شورای اسلامی و هم دولت برنامه‌هایی دارند که باید جهت کمک به این عزیزان عملیاتی شود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ابتدا مقرر بود که به سه دهک فقیر جامعه کمک معیشتی صورت گیرد، اما اکنون به هفت دهک جامعه رسیده است.

او با بیان اینکه تمام تلاش مجلس برای افزایش دریافتی مددجویان متمرکز شده است، گفت: امروزه باتوجه به وضعیت اقتصادی حتی اگر مددجویان ماهیانه مبلغ یک میلیون تومان نیز دریافت کنند، این مبلغ کفاف زندگی آنان را نخواهد داد و بودجه ارائه شده ازسوی دولت نیز بسیار ضعیف است.

او افزود: امیدواریم با تلاش همکاران در کمسیون تلفیق و سپس صحن علنی مجلس بتوانیم در افزایش حقوق مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مؤثر باشیم .

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر