سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان:

خدا قسم حضرت عباس نخورده که ما هر کاری کنیم پیروز می‌شویم/ اگر رئیسی به میدان انتخابات ۱۴۰۰ بیاید باب وحدت خواهد بود

منوچهر متکی گفت: اگر آیت‌الله رئیسی به میدان بیاید باب وحدت خواهد بود و می تواند هم‌گرایی حداکثریِ اصولگرایان را شکل دهد.

به گزارش  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان در همایش کمیته جوانان این شورا با عنوان جوان، پیشران انتخاب ۱۴۰۰ گفت: هیئت اجرایی موفق شد کمیته‌های متعددی را از جمله کمیته کارگران، بانوان، جوانان، صنعت‌گران کشاورزی و امنیت غذایی امنیت، کمیته دانشجویان اساتید و پزشکان ساماندهی کند. سه کمیته جوانان با ۲۱ نفر تشکیل شد. برخی گمان نمی‌کردند در این فاصله بسیار کوتاه در ارتباطات بسیار خوب و صمیمانه برگزار کننده چنین همایشی باشیم.

سخنگوی شورای وحدت افزود: در طول هفته گذشته کمیته جوانان درباره جامعه شناسی جوانان و یافتن راه‌های برون رفت از وضع موجود به وضع مطلوب، همفکری و بحث و تبادل نظر کردند که آن را تبدیل به مانیفستی برای دولت آینده خواهیم کرد. جوانان ایران در طول تاریخ این کشور نقش‌آفرین بودند.

متکی یادآور شد: بعد از نادرشاه و افشاریه بیش از ۲۰۰ سال این کشور اقتدارش را روز به روز از دست داد تا جایی که بزرگترین قدرت این مملکت در رژیم گذشته یعنی شاه به فرمان سفیر انگلیس و آمریکا می‌بایست حکمرانی می‌کرد و امام در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ بزرگترین ارمغانی که برای ما آورد استقلال این کشور بود.

سخنگوی شورای وحدت با اشاره مردم ایران پیام امام را گرفتند و انقلاب را به‌وجود آوردند، گفت: خداوند قسم نخورده که هرجا ما کار کردیم پیروز هستیم، اما ادامه راه امام با پاکدستی، درستی و همراهی با رهبری را می‌طلبد و لذا نظام اسلامی بر دو محور محتوای پاک و کارگزاران پاک می‌چرخد.

وی با بیان اینکه حکمرانی حکومت اسلامی باید منطبق با انزل الله باشد، و اگر چنین نباشد خداوند می‌فرماید این‌ها فاسقان هستند، افزود: در سال‌های اخیر اتفاق‌هایی برای کشور و کارگزاران نظام پیش آمد که امید مردم را هدف قرار داد و مردم در حال ناامید شدن کامل بودند تا اینکه آقای رئیسی آمد و مبارزه با فساد را جدی کرد و بارقه امید ایجاد شد.

وی اضافه کرد: پس از آن در گام دوم مجلس به وجود آمد که علی‌رغم نارسایی‌ها و مشکلات تصمیم‌سازی، اما در نهایت به جای خوبی رسید هر چند نیاز به بهتر شدن دارد؛ اکنون در آستانه برداشتن گام سوم هستیم؛ باور به ظرفیت جوانان را مقام معظم رهبری هویت واقعی بخشید که جوانان را باور کنیم و چقدر زیبا در کنار مقام معظم رهبری ما جوانی گفت که جنگ را ۱۸ سال‌ها پیروز کردند و شصت و چند ساله‌ها اقتصاد را با شکست مواجه کردند.

متکی گفت: با دولت جدید از شرایط کنونی عبور می‌کنیم و شورای وحدت با چنین هدفی شکل گرفت و به میدان آمد و هدف کوتاه مدت آن انتخابات و هدف درازمدت همگرایی نیرو‌های معتقد به نظام ولایی ارزشی و اصولگرا است تا بتواند تمام توان خودش را به اجرا بگذارد و شورایی مبتنی بر و اعتصموا بحبل الله جمیعا ولاتفرقوا و نیز شورای استوار با دعوت به همگرایی و وحدت شکل دهد. این مطالبه ما از همه اصولگرایان است

وی در پایان تصریح کرد: اگر آقای رئیسی در انتخابات شرکت کنند. عامل اتلاف شورای ائتلاف، جبهه پایداری و شورای وحدت می‌شوند حتی اگر ساختار جداگانه داشته باشند اگر هم نیایند بیش از پیش وحدت این سه ساختار را طلب می‌کنیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۸
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۸ ۲۷ اسفند ۱۳۹۹
اقای متکی شما را که به دلیل بی کفایتی تان احمدی نژاد سفر خارج بودید که کنار گذاشته شدید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۴۷ ۲۷ اسفند ۱۳۹۹
شما محبوبیتی در دل انقلابیون نداری بهتره نظرت رو بذاری برا خودت. فضا رو برای جوانان انقلابی خالی كنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۴ ۲۷ اسفند ۱۳۹۹
ازقدیم گفتن نون گندم یکمن چندتومن می خوری چیزی نمیفهمی بله فهمیدم رای بی رای تمام شد مگه روانیم رای بدم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۰ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
رئیسی گزینه خیلی خبیه ولی نباید بیاد چون ان موقعه قوه قضاییه رو از دست میدیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۲۷ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
مگر دیوانیم رای بی رای
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۱۴ ۲۳ اسفند ۱۳۹۹
تجربه انتخابات قبل را هم مد نظر داشته باشید با کنار کشیدن آقای قالیباف خیلی از رای های ایشان به حساب روحانی واریز شد آنقدر به دنبال نامزد واحد نباشید ، نگران نباشید اصلاح طلبان قادر نیستند رای لازم را در همان مرحله اول بدست آورند
Iran (Islamic Republic of)
عباس گودرزی
۲۳:۵۹ ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
سلام این کار یعنی فریب و خیانت . قوه قضائیه همانند اجرایی مهم است . لذا نباید ستونی را تخریب کرد و جایگزین ستونی دیگر نمود . بلکه باید ستونی استوار مثل سردار محمد را به ستون های دیگر نظام افزود تا ترس بر دل استکبار بیفتد و حدودش را رعایت و به باجگیری و وحشی گری خود پایان دهد . مهندس گودرزی خبر نگاران جوان جوان عملگرا را حمایت کند تا کشور از آش جناح و سیاسی زدگی نجات یابد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۴ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
سردار محمد?????????????????
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر