کد خبر: ۸۰۳۳۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۰ - ۱۸:۱۹

نیروهای آل‌خلیفه، با حمایت اشغالگران سعودی، همچنان تظاهرات كنندگان آزاديخواه را به خاک خون می‌کشند و به سرکوب خشن و غیر انسانی مشغولند.

به گزارش سرويس بين الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از ، نیروهای امنیتی آل ‌خلیفه تظاهر کنندگان را با گلوله‌های جنگی، گازهای اشک‌آور سمی و میله‌های آهنی هدف قرار می‌دهند.
روایت دو فعال بحرینی از جنایات جنون آمیز آل خلیفه اين چنين است: "هنگام تشییع جنازه شهیدی در ابو صیبع، نیروهای امنیتی آل خلیفه همه را هدف قرار دادند و گازهای دودزای خفه كننده را شلیك كردند اما مردم با پافشاری و پایداری محاصره را شكستند و به خیابان اصلی رسیدند،هزاران نفر از مردم در این مراسم حاضر شدند و در پایان مراسم راهپیمایی اعتراضی مسالمت آمیزی برگزاركردند. بسیاری از مردم در میدان ابو صیبع در پی شلیك گلوله های جنگی و پلاستیكی و استفاده گسترده از بمب های حاوی گازهای خفه کننده مجروح شدند."
سركوب مردم توسط نیروهای امنیتی و مزدوران آل خلیفه همچنان ادامه دارد و جوانان از خیابانی به خیابان دیگر تحت تعقیب قرارمی گیرند.
اين در حاليست كه خبرهاي جديد نشان مي دهد نیروهای امنیتی بحرین برای متفرق کردن تظاهرات زنان در منطقه ای در غرب منامه پایتخت این کشور از گاز اشک آور استفاده کردند. وزارت کشور بحرین نیز از بازداشت برخی از نیروهای امنیتی و بازجویی از آنها به سبب حمله به تظاهرکنندگان خبر داد./ا
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر