کد خبر: ۸۰۸۱۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۰ - ۲۰:۱۰

با اينكه رشته داروسازي بيشترين توليد علم در كشور را به خو اختصاص داده است اما كمترين توجه مسئولان به قشر داروسازي بوده است.

به گزارش خبرنگاربهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران، دكتر پور حيدر بازرس هيئت مديره انجمن داروسازان ايران در نشست خبري اعضاي هيئت مديره انجمن داروسازان ايران كه امروز 27 آذر برگزار شد گفت: دركشورمان به قشر داروساز كه به اذعان مقامات بيشترين توليد علم را در كشور داشته و در عرصه بين المللي نيز بيشترين مقالات علمي را به خود اختصاص داده است مسولان كمترين توجه رامي كنند.
وي با بيان اينكه كمترين توجه به قشر داروساز شده است افزود: سازمان تامين اجتماعي در پرداخت ،هميشه تاخير داشته است و هيچ آيتم جبراني نيز براي دير پرداخت ندارند.
پور حيدر تصريح كرد: عمده شركتهاي تامين دارو متعلق به سازمان تامين اجتماعي است و از داروخانه ها براي هزينه دارو چك 2 ماهه مي گيرند در صورتي كه سازمان تامين اجتماعي گاهي 7 ماه نيز در پرداخت تاخير داشته است
بازرس هيئت مديره انجمن داروسازان ايران اظهار داشت: سود دارو در چند سال اخير افزايش نداشته و در بسياري موارد نيز كاهش داشته است درحاليكه در اين گير و دار همزمان با كاهش سود دارو ماليات داروخانه ها نيز افزايش پيدا كرده است./ع
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر