نماینده دائم ایران در سازمان ملل:

آمریکا با ریاکاری، ارعاب و اجبار، رویه‌های قانونی سازمان ملل را نقض کرد

امیرسعید ایروانی گفت:اگر به دنبال راه‌حلی برای بحران‌های جهانی هستیم، باید در مقابل اقدامات یکجانبه و غیرقانونی برخی از کشور‌ها بایستیم.

امیرسعید ایروانی سفیر و نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل در سخنانی در کنفرانس وزرای امور خارجه کشور‌های عضو گروه ۷۷ بعلاوه چین، این گروه را به عنوان بزرگترین ائتلاف بین دولتی کشور‌های در حال توسعه، ابزاری برای تامین منافع جمعی و ارتقای ظرفیت مذاکره‌ی مشترک این کشور‌ها در مسائل عمده اقتصادی بین‌المللی در نظام سازمان ملل دانست.

دیپلمات ارشد جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل افزود: اکنون پس از گذشت چند دهه از تاسیس و با وجود موانع و چالش‌های فراوان، گروه ۷۷، رهبری قدرتمندی را از خود نشان داده و ثابت کرده است که همکاری بین‌المللی تنها راه حفظ ارزش‌های مشترک و مقابله با چالش‌هایی است که فراروی کشور‌های در حال توسعه قرار دارد.

ایروانی با تاکید بر موضوع اصلی کنفرانس وزرای امور خارجه‌ی گروه ۷۷ بعلاوه چین، یعنی بررسی چالش‌های کنونی و ایجاد تاب‌آوری در برابر بحران‌های آینده، یکی از مهمترین بحران‌های کنونی در جهان را خطر اتخاذ رویکرد‌های یکجانبه در قبال مسائل چندجانبه دانست.

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل اظهار داشت: چندجانبه گرایی همچنان از همه سو، از جمله از طرف یکجانبه گرایی خطرناک، تحت فشار شدید قرار دارد و نمونه بارز چنین خطری را دیروز در نشست اکوسوک شاهد بودیم که متأسفانه بار دیگر دیکتاتوری یکجانبه، قلدرمآبی محض، ریاکاری، سوء استفاده از قدرت سیاسی، ارعاب و اجبار و نیز بکارگیری استاندارد‌های دوگانه توسط آمریکا و متحدانش، بر چندجانبه گرایی، رویه‌های قانونی و حاکمیت قانون فائق آمد و در نتیجه به عضویت قانونی جمهوری اسلامی ایران در کمیسیون مقام زن بناحق پایان داده شد.

ایروانی افزود: در پی این ماجراجویی سیاسی، سازمان ملل متحد و ارگان‌های اصلی آن و ارزش‌های اساسی ملل متحد از طریق تضعیف اصول منشور و دستکاری آیین کار اکوسوک توسط آمریکا مورد تهاجم قرار گرفت.

سفیر ایران در سازمان ملل تصریح کرد: لذا اگر واقعاً به دنبال راه‌حلی برای بحران‌های جهانی هستیم، باید در مقابل این گونه اقدامات یکجانبه و غیرقانونی بایستیم و در غیر این صورت، همه ما، دیر یا زود، با پیامد‌های فاجعه بار چنین رویکردی مواجه خواهیم شد.

سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: "خوشبختانه گروه ۷۷ بعلاوه چین، همیشه مهمترین بازیگر بین المللی در رد اقدامات یکجانبه قهرآمیز غیرقانونی و تحریم‌های یکجانبه نامشروع بوده است، اما در این راستا، کشور‌های در حال توسعه بیش از پیش نیاز به ارتقای همکاری داشته و باید از تمامی ظرفیت‌ها و ابتکارات بین المللی و منطقه‌ای در این زمینه برای تقویت نقش گروه ۷۷ بعلاوه چین به عنوان مهم‌ترین و کارآمدترین بازیگر بین المللی استفاده مناسبی کرد.

دیپلمات ارشد جمهوری اسلامی ایران بر ضرورت دسترسی بدون مانع کشور‌های در حال توسعه به نظام تجارت جهانی و افزایش سهم این کشورها، لزوم پر کردن شکاف‌های درآمدی و دیجیتالی، تامین منابع لازم برای سرمایه گذاری در اقتصاد‌های در حال توسعه و نیز تسهیل انتقال فناوری و دانش فنی تاکید و نقش گروه ۷۷ را در ایجاد اجماع و ائتلاف بین المللی در خصوص موضوعات فوق مهم ارزیابی کرد.

وی تصریح کرد گروه ۷۷ باید از ظرفیت‌های مجامع بین المللی ذیربط برای ارتقای منافع و حقوق کشور‌های در حال توسعه و دفاع از آن‌ها در عرصه‌های مختلف اقتصادی، توسعه‌ای و بین المللی حداکثر استفاده را ببرد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۶۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۴۶ ۰۱ دی ۱۴۰۱
/ وضعیت زنان در آمریکا بسیار اسفناک‌تر از آمارهای اعلامی است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۰۱ ۰۱ دی ۱۴۰۱
۱۴:۲۲۰۱ دی ۱۴۰۱
در پاسخ به شبکه اینترنشنال سگ دست نشانده آل سعود
حکم اعدام رژیم آل سعود برای هفت جوان عربستانی دیگر هفت جوان عربستانی به سبب اتهاماتی که قبل از سن قانونی به آن‌ها زده شده است در معرض تهدید به اعدام هستند. پس مدعیان حقوق بشر جنایتکار به سرکردگی آمریکا جنایتکار کجا هستند هیچ کاری، اقدامی و اعتراضی نمی کنند، خفه خون گرفتند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۴۶ ۰۱ دی ۱۴۰۱
زباله سوزی به آلودگی هوای پایتخت دامن می‌زند
شاید نتوان گزارش سازمان «ناسا» آمریکا درباره متصاعد شدن گاز خطرناک متان از مرکز جمع آوری زباله آراد کوه در جنوب تهران را درست و واقعی دانست، اما آلودگی شدید هوای تهران را که نمی‌توان انکار کرد که در مناطقی مانند اطراف جاده ساوه، احمدآباد مستوفی و شهریار بیشتر از دیگر مناطق دیده می‌شود، زیرا سرایداران انبارها و گاراژهای مناطق یادشده به همراه کارگران خدماتی بعضی از شرکت‌ها و کارخانه‌های دولتی برای کاهش حجم زباله‌ها و حمل آسانتر آن‌ها، آشغال‌هایشان را آتش می‌زنند و به این ترتیب به آلودگی هوای پایتخت و شهرها و شهرک‌های اطراف آن، می‌افزایند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۴۴ ۰۱ دی ۱۴۰۱
زنان ایرانی نیازی به حمایت‌های آمریکا و هم پیمانان‌اش ندارند
آمریکا که سردستگی لغو عضویت ایران در کمیسیون مقام زن سازمان ملل را برعهده داشته است، چرا چشم خود را بر زنان تحصیلکرده و مدیر تا عالی‌ترین سطوح بسته است و حتی زنان ایرانی که امروز مقیم و افتخار آمریکا هستند هم، آزادانه در ایران درس خوانده‌اند و به مدارج بالای علمی رسیده‌اند؟ زنان ایرانی بعد از پیروزی انقلاب از اوضاع بد و نامناسب فرهنگی گذشته رهایی یافتند و با حفظ ارزش و کرامت انسانی در تمامی زمینه‌ها از دانش و پژوهش تا ورزش ودیگر زمینه‌ها خوش درخشیده‌اند، دولت آمریکا هم به جای این که برای بانوان محترم ایرانی دلسوزی کند، بهتر است به آمار قتل و جرح هزاران زن در سال توسط شوهران‌شان در آمریکا هم نگاهی بیندازند و برای رهایی آنان از زندگی ذلت‌بار، براساس آماری که مسئولان خود آمریکا منتشر می‌کنند، چاره‌اندیشی کنند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۵۷ ۲۷ آذر ۱۴۰۱
یکشنبه, 09/27/1401 - 19:25
شبکه اینترنشنال حق صلاحیت دخالت و مداخله در امور داخلی ایران را ندارد.
شبکه اینترنشنال حق ندارد در امور داخلی ایران دخالت و مداخله کند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۵۸ ۲۷ آذر ۱۴۰۱
پمپئو، ترامپ و جو بایدن، هر سه سگ دست نشانده رژیم کودک کش صهیونیستی هستند.
ولی ما اگر آمریکا را در خلیج فارس یک ماه تحریم کنیم در سراسر جهان فاجعه ایجاد می شود
ولی ما اگر اروپا را در خلیج فارس یک ماه تحریم کنیم در سراسر جهان فاجعه ایجاد می شود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۱۸ ۲۷ آذر ۱۴۰۱
1 - سازمان ملل خیانتکار از سال 1945 تاکنون از تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی رژیم کودک کش صهیونیستی حمایت می کند و همچنان نیز ادامه می دهد.
2 - شورای امنیت سازمان ملل خیانتکار از سال 1945 تاکنون از تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی رژیم کودک کش صهیونیستی حمایت می کند و همچنان نیز ادامه می دهد.
3 - شورای حقوق بشر سازمان ملل خیانتکار از سال 1945 تاکنون از تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی رژیم کودک کش صهیونیستی حمایت می کند و همچنان نیز ادامه می دهد.
آمریکا جنایتکار به اسم دفاع از حقوق بشر، در سراسر منطقه خاورمیانه و جهان جنایت می کند، آدم می کشد و هم دست اقدامات تروریستی می زند.
آمریکا جنایتکار به اسم مبارزه با تروریسم، القاعده، طالبان و داعش، در سراسر منطقه خاورمیانه جنایت می کند، آدم می کشد و هم دست اقدامات تروریستی می زند.
و این در حالی است که آمریکا جنایتکار همراه با چند کشور جنایتکار دیگر در جنگ تحمیلی هشت ساله همه جانبه با رژیم جنایتکار صدام دیکتاتور همکاری نظامی کرده است و هم انواع سلاح های ممنوعه، بمب های ممنوعه، بمب های خوشه ای و سلاح شیمیایی صدام را تامین کرده است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۴ ۲۷ آذر ۱۴۰۱
1401-9-27 09:28
بررسی وضعیت زنان در آمریکا
در آمریکا هر98 ثانیه به یک زن تجاوز می‌شود

آمریکا، مدعی بزرگ طرفدار «حقوق بشر» و «حقوق زن» تلاش‌های گسترده‌ای را برای اخراج ایران از «کمیسیون مقام زن سازمان ملل» کرد با این ادعا که، در جمهوری اسلامی ایران حقوق زن رعایت نمی‌شود.
به گزارش جهت پرس،
به آن «سرزمین آزادی»‌ می‌گویند اما حقیقت چیز دیگری است. آمار و ارقام می‌گوید زیر پوست زیبای این کشور نابرابری و ظلم علیه اقلیت‌های نژادی و نادیده گرفتن حقوق زنان جا خوش کرده است. در برابر نژادپرستی نظام‌مند در آمریکا بسیار نوشته شده، در همین صفحه بارها نمونه‌‌هایی از رفتار وحشیانه پلیس آمریکایی با سیاه‌پوستان را بیان کرده‌ایم. بیش از دو سال از کشته‌شدن جورج فلوید از سوی پلیس آمریکا می‌گذرد. شاید صحنه‌‌ای که «درک شووین»، آن پلیس قاتل به دوربین زل زده بود و همزمان زانوی خود را بر گلوی فلوید می‌فشرد هرگز از ذهن سیاه‌پوستان خارج نشود. البته حکایت دوری آمریکا از مفهومی به نام «آزادی» و «احترام» به‌اندازه فرسنگ‌هاست و تنها محدود به رفتار ناهنجار با اقلیت‌های نژادی همچون اسپانیایی‌تبارها و سیاه‌پوستان نمی‌شود. گزارش‌های متعدد از منابع داخلی آمریکا فاش می‌کند که مدعی‌العموم حقوق بشر در گستره جهانی و البته این روزها بیشتر حقوق بانوان، چه کارنامه سیاهی در حوزه برخورد با زنان دارد. از نگاه ابزاری به زن گرفته تا نگاه غیرهمسان در محیط کار و آمار خیره‌کننده آزار جنسی و تجاوز و...اصلا چرا به روزها و هفته‌های خیلی دور مراجعه کنیم، همین پریروز بود که خبری در فضای مجازی آمریکا و کشورمان به صورت گسترده و پس از چند سال مجددا بازنشر شد! تیتر این بود: «هر ۹۸ ثانیه یک زن در آمریکا مورد تعرض جنسی قرار می‌گیرد!» این اعتراف انزجاردهنده از مهد آزادی غربی! را خود رسانه آمریکایی به نام «اگزمینز» می‌گوید. کمی این آمار را ملموس کنیم، یعنی احتمالا از زمانی که شروع به خواندن خط اول این گزارش کردید تا حالا که به این‌جا رسیدید، یک بانوی آمریکایی قربانی تعرض یک مرد آمریکایی شده و شاید تا وقتی که خواندن این گزارش را به پایان برسانید، به تعداد قربانیان اضافه هم شده است!
یو اس ای تودی: هر روز اتفاق می‌افتد
روزنامه «یواس‌ای‌تودی» در همان زمان افشای این آمار تکان‌دهنده، این را هم اضافه می‌کند که کودکان هم از خشونت وحشیانه جنسی در این کشور در امان نیستند و می‌نویسد: «هر 98 ثانیه یک نفر در آمریکا مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرد. بر اساس گزارش شبکه ملی تجاوزهای جنسی، هر هشت دقیقه، هر قربانی که در آمریکا مورد تجاوز قرار می‌گیرد، یک کودک است.» برخی از آمارها از وضعیت نامناسب زنان آمریکایی به تفکیک ایالت و شهر حکایت دارد. مثلا گزارش‌های منتشر‌شده در فلوریدا نشان می‌دهد که از هر 6 زن آمریکایی دست‌کم یک نفر در مقطعی از زندگی‌ خود مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. البته مردان هم از قربانیان خشونت جنسی بوده‌اند، بدین معنا که حدود 20 درصد از مردان خشونت جنسی غیر از تجاوز را تجربه کرده‌اند. کمی دقیق‌تر، بر اساس اداره تحلیل آمار فلوریدا، بیش از 10 هزار و 700 نفر در سال 2015 در شهر فلوریدا مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند و جالب‌تر آنکه تنها چهار هزار و 700 مورد از خاطیان تحت پیگرد قانونی قرار گرفته‌اند.
وضع زنان و دختران در دانشگاه‌های آمریکا
در این بین اما برخی از جوامع مربوط به بانوان با خطر بزرگ‌تری مواجه‌اند و بیشتر نگران بروز یک آسیب جنسی در فضای زیست خود هستند، آن گروه «دانشجویان»‌اند. به گفته مرکز «تجاوزهای جنسی» که متمرکز بر همین آمار و ارقام است، زنان 18 تا 24 ساله که دانشجو هستند، سه برابر بیشتر از دیگر زنان خشونت‌های جنسی را تجربه کرده‌اند. در گزارشی که همین دیروز و ساعاتی قبل از تنظیم این گزارش از سوی (Know Project)منتشر شده، اطلاعاتی تکمیلی درخصوص وضعیت دانشگاه‌ها برای مردم جهان واضح و مشخص می‌شود. مثلا اینکه در این گزارش ذکر شده: «در دانشکده‌های آمریکایی، خطر تجاوز جنسی به طرز نگران‌کننده‌ای افزایش یافته است. به نظر می‌رسد که دانشجویان دانشگاه به دلیل استفاده گسترده از مواد مخدر و الکل دچار ضعف هوشیاری شده و برخی معضلات جامع‌شناختی را به بار می‌آورند.» در سال‌های اخیر، موارد تجاوزهای جنسی از دانشگاه‌های «هاروارد»، «استنفورد» و «بیلور» در سرفصل‌های اخبار بر پازدیدتر بوده است. نکته تاسف‌بار اینکه، علی‌رغم افزایش آگاهی در مورد خشونت جنسی در دانشگاه‌های این کشور اغلب این تجاوزات و سوءرفتارها گزارش نمی‌شود. زمانی که وزارت آموزش آمریکا از سال 2005 تا 2015 جرایم جنسی را در محدوده دانشگاهی مطالعه کرد، نتایج شگفت‌انگیز بود. تجاوزات جنسی گزارش شده از کمترین میزان 2 هزار و 356 مورد در سال 2009 به 7 هزار و 464 مورد در سال 2015 رسیده است. در حالی که به نظر می‌رسد این نتایج افزایش چشمگیری در خشونت جنسی را به تصویر می‌کشاند، برخی مدافعان قربانیان معتقدند که یکی از علت‌های واقعی این جهش این است که شمار بیشتری از قربانیان اقدام به گزارش و طرح ماجرا می‌کنند. جدیدترین مطالعات نشان می‌دهد که 23 درصد از زنان در دانشگاه مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند و این کمی بیشتر از یک نفر در میان 6 دختر دانشجو است. با این وجود و به گفته این مرکز پژوهشی، همچنان بیشتر موارد سوء‌استفاده‌های جنسی گزارش نشده است.
کسی رسیدگی نمی‌کند
بدتر آنکه در سایه چنین اقدامات تلخی، شهروندان آمریکایی شاهد یک نوع بی‌تفاوتی و بی‌تحرکی از سوی مقامات مربوطه هستند و تصور می‌کنند که مسئولان آمریکا به هیچ‌وجه علاقه‌ای برای اصلاح امور ندارد. «جان فوبرت» استاد دانشـگاه اوکلاهوما در این خصوص با تاسف می‌گوید: «شاید وقتی صبح‌های زود پدر‌ها فرزندان خود را به دانشـگاه‌ها می‌رسانند تصور می‌کنند که یک فضای فوق‌العاده علمی انتظار آنها را می‌کشد؛ و آنها از این فضا بسیار لذت خواهند برد. حال آنکه واقعیت چیز دیگری است». یکی از دانشجویانی که در سال‌های گذشته قربانی تعرض جنسی در همین دانشگاه اوکلاهوما شده بود، می‌گوید که به قصد اعتراض سراغ رئیس‌دانشگاه رفتم و به او شرح ماجرا کردم و گفتم که چطور قربانی یک تجاوز از سوی همکلاسی خود شده‌ام. او سپس با صدای بغض‌آلود ادامه می‌دهد، که رئیس‌دانشگاه به او گفته که کاری برای او نمی‌تواند بکند.
این زن اجاره داده می‌شود!
اما آنچه تا بدین جا گفتیم، اقدامات مجرمانه و اصطلاحا چالش‌های زیر پوستی بود. مواردی وجود دارد که در آن علنا به مقام زن در آمریکا توهین می‌شود و مقام بالای یک بانو در حد برآورده‌کردن نیاز جنسی مرد تنزل و سقوط پیدا می‌کند. در برخی از بوتیک‌های خیابان‌های مجلل آمریکا، شاید در ابتدا تصور شود که مانکن‌هایی در پشت ویترین برای تبلیغ لباس حضور دارند، اما نه! این‌ها زنانی هستند که به‌خاطر نیاز مالی آن سوی میدان دید شهوت‌پرستان قرار می‌گیرند تا انتخاب و برای ساعاتی اجاره شوند. به آنها «کارگر جنسی» هم می‌گویند.
آمریکا زندان بزرگ زنان
همچنین به گفته نشریه معتبر فوربس، حدود یک سوم از زنان زندانی در جهان در آمریکا بازداشت هستند. یعنی بیش از ۲۰۱ هزار زن زندانی در آمریکا وجود دارد که ۱۰ درصد از جمعیت زندانیان در این کشور را تشکیل می‌دهد. این وضعیت زنان آمریکا به نقل از رسانه‌های آمریکاست که ما صرفا به گوشه بسیار کوچکی از آن اشاره کردیم. تنها صحنه‌های کوتاه و بسیار خلاصه آن چیزی است که در خیابان‌ها و دانشگاه‌های آمریکا می‌گذرد، عقل سلیم و بی‌طرف حکم می‌کند که سیاستمداران کشور مذکور بیشتر تمرکز، هم و غم خودشان را معطوف به نجات بانوان آمریکایی از ورطه تباهی و نابودی کنند و آن‌وقت اگر از چاه وِیل مشکلات خودشان پیروزمندانه و موفق بیرون آمدند، قدم در حل مشکلات سایر کشورها بردارند. البته که هر جا آمریکایی پا در آن گذاشته هرگز روی خوش به خود ندیده، مثال بسیار روشن آن همین همسایه شرقی خودمان کشور افغانستان است. نکته بسیار مهم دیگر که همواره باید گوشزد مقامات پر ادعای آمریکایی شود و به سمع و نظر به اصطلاح مدعی‌العموم حقوق بانوان جهان برسد، این که پیشرفت‌های بانوی ایرانی در طول چهل سال گذشته در عرصه‌های مختلف علمی، هنری، اجرایی شاید به جرات بتوان گفت که در دنیا کم‌نظیر است. و این چیزی فراتر از ادعاهای تکراری بلکه در عرصه آمار و ارقام قابل اثبات است. سخن آخر خطاب به سران آمریکایی آنکه «کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی!»
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۵ ۲۷ آذر ۱۴۰۱
مجامع بین المللی خیانتکار چشم خود را به روی جنایات در فلسطین اشغالی بسته اند
رییس بی ادب سازمان ملل چشم خود را در مقابل جنایات اسرائیل بست.
دنیا چشمان خود را به روی جنایات رژیم کودک صهیونیستی بسته است.
مدعیان حقوق بشر چشم‌ها را بر جنایات صهیونیست ها جنایتکار در فلسطین، نوارغزه، لبنان، سوریه، یمن و منطقه خاورمیانه بسته‌اند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۵ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
صدای زنان ایران در اعتراض به پایمال‌شدن حقوق خود توسط آمریکا خاموش نخواهد شد
هرگز صدای رسا و مطالبه‌گرانه جامعه پویای ‎زنان ایران‌زمین، در اعتراض به پایمال‌شدن ‎حقوق زنان توسط این کشور و سایر کشورهای غربی حامی آن، خاموش نخواهد شد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۲ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
هرگز صدای رسا و مطالبه‌گرانه جامعه پویای ‎زنان ایران‌زمین، در اعتراض به پایمال‌شدن ‎حقوق زنان توسط این کشور و سایر کشورهای غربی حامی آن، خاموش نخواهد شد.
آمریکا باز هم با اتخاذ تصمیمی نامشروع و با ایجاد رویه‌ای خطرناک و بی‌سابقه، ‎سازمان ملل و نهادهای آن را به امور سیاسی آغشته کرد. هرچند تصویب حذف عضویت جمهوری اسلامی ایران از ‎کمیسیون مقام زن سازمان ملل، جامعه جهانی را از نگاه ژرف و افکار والای زنان ایران محروم کرد اما هرگز صدای رسا و مطالبه‌گرانه جامعه پویای ‎زنان ایران‌زمین، در اعتراض به پایمال‌شدن ‎حقوق زنان توسط این کشور و سایر کشورهای غربی حامی آن خاموش نخواهد شد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۹ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
حقوق بشر فقط یک وسیله در جعبه ابزار سیاسی اروپایی‌هاست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۷ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
۱۹:۲۱۲۶ آذر ۱۴۰۱
شورای امنیت سازمان ملل خیانتکار از سال 2003 تاکنون شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا جنایتکار، اروپا جنایتکار و ناتو جنایتکار در عراق و لیبی بوده است.
شورای امنیت سازمان ملل خیانتکار از سال 2011 تاکنون شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا جنایتکار، کشورهای اروپایی جنایتکار، عربستان سعودی جنایتکار، امارات جنایتکار، ترکیه جنایتکار، اسرائیل جنایتکار و مزدورانشان در سوریه بوده است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۴۸ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
شبکه عنترنشنال سعودی برای اعدام یک جانی در ایران صبح تا شب با هدف ایجاد تشکیک در حکم قضایی صادره دادگاه خبر، گزارش و تحلیل یکطرفه پخش می‌کند ولی وقتی در عربستان در یک روز سر 81 نفر را از بدنشان جدا می‌کنند همین شبکه سوت بلبلی می‌زند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۴۷ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
محسن شکاری اغتشاشگر قداره‌کش اگر در آمریکا این کار را کرده بود یعنی با چاقو و قمه به پلیس حمله کرده بود کارش اصلاً به دادگاه کشیده نمی‌شد. در همان محل توسط پلیس مثل همان سیاه‌پوستی که در داخل اتومبیلش خود را تسلیم کرده بود به گلوله بسته می‌شد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۴۷ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
فقط در ایران است که یک راهزن می‌تواند قمه به دست بگیرد خیابان را ببندد و مأمور قانون را زخمی کند سرآخر هم بگویند چرا اعدام شد! اگر در کشور آمریکا بود قبل از اینکه چاقو را لمس کند مأمور پلیس او را آبکش می‌‌کردند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۲۸ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
سوال اینجاست چرا تاکنون وضعیت وخیم حقوق و جایگاه زنان در فرانسه درشورای کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل بررسی و رسیدگی نمی شود؟ پس مدعیان حقوق بشر جنایتکار به سرکردگی آمریکا جنایتکار کجا هستند هیچ کاری، اقدامی و اعتراضی نمی کنند، خفه خون گرفتند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۲ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
وضعیت وخیم حقوق و جایگاه زنان در فرانسه/ سران بی فرانسه ولی هر روز در امور داخلی ایران دخالت و مداخله می کنند ولی متاسفانه دولتمردان، مسئولان و نمایندگان مجلس سکوت کردند و سکوت می کنند هیچ کاری، اقدامی و اعتراضی هم نمی کنند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۹ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
وضعیت وخیم حقوق و جایگاه زنان در فرانسه/ سران بی فرانسه ولی هر روز در امور داخلی ایران دخالت و مداخله می کنند و لی متاسفانه دولتمردان، مسئولان و نمایندگان مجلس سکوت کردند و سکوت می کنند هیچ کاری، اقدامی و اعتراضی هم نمی کنند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۴ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
شورای امنیت سازمان ملل خیانتکار از سال 2015 تاکنون شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا جنایتکار، کشورهای اروپایی جنایتکار، عربستان سعودی جنایتکار، امارات جنایتکار، اسرائیل جنایتکار و مزدورانشان در یمن بوده است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۰ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
۱۹:۲۱۲۶ آذر ۱۴۰۱
شورای امنیت سازمان ملل خیانتکار از سال 2003 تاکنون شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا جنایتکار، اروپا جنایتکار و ناتو جنایتکار در عراق و لیبی بوده است.
شورای امنیت سازمان ملل خیانتکار از سال 2011 تاکنون شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا جنایتکار، کشورهای اروپایی جنایتکار، عربستان سعودی جنایتکار، امارات جنایتکار، ترکیه جنایتکار، اسرائیل جنایتکار و مزدورانشان در سوریه بوده است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۱ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
شورای امنیت سازمان ملل خیانتکار در این مدت 21 سال شریک جرم تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا جنایتکار، اروپا جنایتکار و ناتو جنایتکار در افغانستان بوده است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۱۰ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
کمک، حمایت و پشتیبانی نظامی آمریکا از ائتلاف متجاوز رژیم کودک کش سعودی در جنگ یمن نقض قطعنامه ٢٢٣١ است.
کمک، حمایت و پشتیبانی نظامی کشورهای اروپایی از ائتلاف متجاوز رژیم کودک کش سعودی در جنگ یمن نقض قطعنامه ٢٢٣١ است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۵۰ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
تروریست‌های کُرد مورد حمایت آمریکا و متحدانش در نزدیکی مرز‌های ایران چه می‌کنند؟ | گزارش فرانس ۲۴ از ارتفاعات عراق + تصاویر
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۴۹ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
آمریکا، اروپا، عربستان سعودی، اسرائیل و داعش یک هدف را دنبال می کنند.
سلاح هسته‌ای آمریکا جنایتکار منطقه و جهان را تهدید می‌کند.
سلاح هسته‌ای اروپا جنایتکار منطقه و جهان را تهدید می‌کند.
سلاح هسته‌ای اسرائیل جنایتکار منطقه و جهان را تهدید می‌کند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۴ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
ادامه همکاری ایران با دیگر کشورها در مبارزه با آمریکا بسیار عالی است و ما هم جانبه استقبال می کنیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۹ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
می‌توانیم علیه آمریکا شکایت کنیم/حقوق زنان دستمایه فشار علیه ایران شده است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۳۹ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
اگر امریکا نباشد حکام ظالم خون ملت خودشان را تحت عناوینهای مختلف اسلام وحجاب وشریعت ومسیحت و........... تو شیشه میکنند اگر امریکا نبود حقوق شهروندی درکشورهای جهان سوم زیر صفر میشد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۲۳ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
۱۰:۱۲۲۶ آذر ۱۴۰۱
افزایش سه برابری سرقت نفت سوریه توسط نیرو‌های آمریکایی برای جامعه جهانی شرم آور و تاسف بار است.
پس سازمان های بین المللی خیانتکار کجا هستند خفه خون گرفتند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟
آمریکا ۹۴ تانکر دیگر از نفت و گندم سوریه را سرقت کرد
نظامیان آمریکایی بار دیگر ۹۴ تانکر از نفت و گندم سوریه را دزدیده و به پایگاه‌های خود در عراق منتقل کردند.
نظامیان اشغالگر آمریکایی ۹۴ کامیون حامل گندم و نفت را به سرقت برده و این محموله را از طریق گذرگاه‌های غیرقانونی به شمال عراق و پایگاه‌های خود در آن منتقل کردند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۳۶ ۲۶ آذر ۱۴۰۱
آمریکا نمی‌تواند مدعی حقوق بشر و حقوق زن باشد
آمریکا با کارنامه سیاه خود نمی تواند ادعای حقوق بشر داشته باشد
مدعیان حقوق بشر چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته‌‌اند/ سرنوشت صدام در انتظار آل‌سعود
مدعیان دروغین حقوق بشر امروز چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته‌ و در قبال جنایت‌های این رژیم سکوت اختیار کرده‌اند.
اوباما و مدعیان دروغین حقوق بشر و آن‌هایی که مدعی دموکراسی در دنیا هستند، امروز چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته و سکوت اختیار کرده‌اند.
مگر دموکراسی جز این است که مردم، سرنوشت خود را رقم زده و در آینده کشور خود سهیم باشند؟ اما در این کشورها با وضع قوانینِ دیکتاتور گونه‌ای به‌نام "انتخابات"، مانع از حضور سیاسی مردم در صحنه می‌شوند و آزادی و حق انتخابات آن‌ها را محدود به خواسته‌های خود می‌کنند.
آن‌ها که تصور می‌کنند شجاع هستند باید مقابل رژم صهیونیستی ایستاده و مبارزه کنند، در حالی که هم‌اینک صدها تن از مسلمانان در زندان‌های مخوف عربستان زندانی و شکنجه می‌شوند.
آل‌سعود خبیث با سلاح‌های مدرن اهدایی غرب و شرق مقابل مردم مظلوم و بی‌دفاع یمن ایستاده و تاکنون 13هزار انسان بی‌گناه را که 5هزار تن از آن‌ها کودکان مظلوم بوده‌اند به خاک و خون کشیده است.
بدون شک سرنوشت صدام در انتظار آل‌سعود خبیث است؛ پیروز این میدان مبارزان مسلمان و مظلومان بی‌دفاع هستند که شجاعانه در این صحنه نبرد نابرابر ایستادگی کرده‌اند.
مدعیان حقوق بشر چشم خود را به‌روی جنایات آل‌سعود بسته‌اند و در قبال جنایت‌های او سکوت اختیار کرده‌اند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
نگاه دوگانه غرب به موضوع زن + فیلم
عضویت ایران در حالی از کمیسیون مقام زن سازمان ملل لغو شد که در کشورهای غربی عضو به حقوق زنان احترام گذاشته نمی‌شود.
حذف عضویت ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل در حالی رقم خورد که برخی کشورهای عضو این کمیسیون از جمله آمریکا رفتار مناسبی با زنان ندارند. استاندارد دوگانه آمریکا در موضوع زن را در ویدئوی زیر مشاهده می‌کنید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا جنایتکار ‌ناقض اصلی حقوق مردم ایران است
اروپا جنایتکار ‌ناقض اصلی حقوق مردم ایران است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۵۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
شهادت 150 فلسطینی در کرانه باختری از ابتدای سال 2022 تاکنون نیروهای اسرائیلی از ابتدای سال جاری تاکنون 150 فلسطینی از جمله 33 کودک را در کرانه باختری به شهادت رسانده اند سوال اینجاست پس مدعیان حقوق بشر جنایتکار کجا هستند خفه خون گرفتند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۳۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
ایستادگی در برابر زورگویی‌ در سازمان‌های بین‌المللی وظیفه همه کشورهاست
وظیفه همه کشورهاست که در برابررویه‌هایی که تجسم عینی رخنه فساد در سازمان‌های بین‌المللی است، بایستند.
Iran (Islamic Republic of)
نقی معمولی
۲۱:۳۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
این نظرات مثل انشا رو کی مینویسه من احتمال میدم باشگاه جوان خودش مینویسه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۱۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
دیپلمات سابق: دولت سیزدهم اساسا دیپلماسی ندارد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۵۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
این کشور‌ها که دارای سابقه سیاهی در نقض حقوق بشر هستند چگونه به خودشان حق می‌دهند خودشان را مدعی و مدافع حقوق بشر نشان دهند چه طور به خودشان حق می‌دهند در عین حالی که زنان، کودکان و مردان کرد ما را در سردشت با تجهیز رژیم متجاوز صدام به سلاح‌های شیمیایی بمباران کرده است اکنون دم از حقوق زنان کرد ما بزنند نفاق آن‌ها آشکار است این نفاق شرم‌آور است، اما آن‌ها انجام می‌دهند.
Iran (Islamic Republic of)
آمریکا جنایتکار باید از کمیسیون مقام زن سازمان ملل اخراج شود
۲۰:۵۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا جنایتکار باید از کمیسیون مقام زن سازمان ملل اخراج شود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۴۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
و این در حالی است که تنظیم‌کنندگان قطعنامه حذف ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل متحد حق صلاحیت دفاع از حقوق بشر و هم حقوق زنان را ندارند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۴۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
تنظیم‌کنندگان قطعنامه حذف ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل متحد بایستی نگاهی به سوابق خود در نقض حقوق بشر بیندازند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۴۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
نخستین جدال انتخاباتی رو در رو برگزار شد؛
بایدن: همه می‌دانند رئیس جمهور دروغگوست/ترامپ قوانینی وضع کرد تا کمتر از یک معلم مالیات بدهد/ تا صبح می توانم درباره خانواده‌اش صحبت کنم/ پسرم مشکل مواد مخدر داشت/ ترامپ: چیزی به نام هوش در تو وجود ندارد/ اگر شما بر سرکار بودید ۲میلیون آمریکایی کشته می‌شدند/ دموکرات‌ها می‌خواهند تقلب کنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
دشمنی آمریکا با ایران اسلامی دیرینه بوده و مربوط به یک زمان خاص نیست، دشمنی آمریکا با ما همیشگی است، ماهیت نظام سلطه استکباری نیز همین است، خوی آمریکا، خوی استکباری است و آنها در ۱۰۰ سال اخیر همواره در حال جنگ با این ملت بوده‌اند.
اختلافات آمریکا با ایران تنها مربوط به یک سلیقه سیاسی خاص نیست، جمهوری خواه و دموکرات، ترامپ و بایدن با ایران دشمنی می‌کنند، چرا که آنها حافظ منافع صهیونیست‌ها هستند.
دشمنی آنها با ما در همه موضوعات است و مربوط به یک موضوع خاص مثل هسته‌ای نیست، آنها حقوق بشر، حقوق زن و مسائل دیگر را بهانه می‌کنند، البته یکی از بهانه‌های همیشگی آنها اسرائیل است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۲۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
خوی آمریکا، خوی استکباری است/ آنها در ۱۰۰ سال اخیر، همواره در حال جنگ با ملت ایران بوده‌ اند
ختلافات آمریکا با ایران تنها مربوط به یک سلیقه سیاسی خاص نیست، جمهوری خواه و دموکرات، ترامپ و بایدن با ایران دشمنی می‌کنند، چرا که آنها حافظ منافع صهیونیست‌ها هستند.
حضرت امام(ره) فرمودند، هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید، مشکلات ما از آمریکا است، در ادبیات رهبر معظم انقلاب نیز آمده است که، نباید از دشمنی‌ها و نقشه‌های آمریکا غافل شویم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
با کسانی که به اموال عمومی آسیب بزنند برخورد قاطع می‌شود
با کسانی که به اموال عمومی آسیب می‌زنند با قاطعیت برخورد می‌شود.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۳۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
بانیان این قطعنامه که خود ناقض تمام اصول بنیادین و ابتدایی حقوق بشر در جهان هستند، به جای دلسوزی منافقانه برای حقوق بشر مردم ایران، از همراهی با تروریسم اقتصادی دولت آمریکا علیه ملت ایران دست برداشته و میزبانی از گروهک‌های تروریستی را متوقف نمایند.
جمهوری اسلامی ایران همواره در امر ارتقای حقوق بشر و عمل به تعهدات بین‌المللی خود کاملا جدی بوده و آماده است در جهت ارتقاء جایگاه حقوق بشر در جهان، گفتگو و همکاری‌های سازنده‌ای را در چارچوب احترام متقابل، عدم تبعیض، عدالت و انصاف و دوری از اغراض سیاسی با تمامی ساز و کار‌های مشروع بین المللی و کشور‌های علاقمند به تحکیم و حمایت واقعی از حقوق بشر داشته باشد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۳۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
چرا آمریکا شکست سیاست تحریم را قبول نمی‌کند؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
سازمان ملل مزدورخانه آمریکایی است
سازمان ملل یک مزدورخانه آمریکایی است و سازمان‌های وابسته به سازمان ملل، تشکیلاتی هستند که تنها در استخدام آمریکا هستند، آنجا مزدور‌های آمریکایی رفتند کنار هم نشستند تا ببیند چطور با ما مبارزه کنند، به اسم حقوق بشر و اخراج از سازمان زنان و یا تحت هر عنوانی که شده، با ما بجنگند و مبارزه کنند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۱۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا جنایتکار تهدیدی برای منطقه و جهان به‌ شمار می‌رود.
اروپا جنایتکار تهدیدی برای منطقه و جهان به‌ شمار می‌رود.
اسرائیل جنایتکار تهدیدی برای منطقه و جهان به‌ شمار می‌رود.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
4 هزار داعشی مورد حمایت آمریکا و متحدانش در افغانستان حضور دارند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
مسئولیت حمله به هتل محل اقامت چینی‌ها در کابل را داعش مورد حمایت آمریکا و متحدانش برعهده گرفت.
داعش مورد حمایت آمریکا و متحدانش مسؤولیت حمله به هتل محل اقامت چینی‌ها در کابل را برعهده گرفت.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۵۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
اسرائیل طی سالجاری ۱۵۰ فلسطینی را در کرانه باختری به قتل رساند
نیروهای اسرائیلی از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۵۰ فلسطینی از جمله ۳۳ کودک را در کرانه باختری به شهادت رسانده اند که ازاین تعداد ۳۳نفر کودک بوده اند.
خشونت گسترده شهرک نشینان اسرائیلی و استفاده بیش از حد از زور توسط نیروهای اسرائیلی علیه فلسطینیان در کرانه باختری اشغالی در سال جاری، سال ۲۰۲۲ را به خونبارترین سال در این منطقه از اراضی اشغالی فلسطین تبدیل کرده است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۵۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
حمله اسرائیل به سوریه نقض حقوق بین الملل بود
حمله رژیم کودک کش صهیونیستی به سوریه، اجرای قانون جنگل بود.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
همه کشورهای عربی منطقه به سرکردگی آمریکا در جنگ تحمیلی هشت ساله از رژیم جنایتکار صدام دیکتاتور حمایت می کردند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۴۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
از روسیه در مبارزه با آمریکا حمایت می‌کنیم
از روسیه در مبارزه با اروپا حمایت می‌کنیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۳۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا به سیاست ‌بی‌ثباتی و درگیری داخلی در افغانستان ادامه می‌دهد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
و این در حالی است که از سال 1918 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده که آمریکا جنایتکار تهدیدی برای منطقه و جهان به‌ شمار می‌رود، نه ایران
و این در حالی است که از سال 1918 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده که اروپا جنایتکار تهدیدی برای منطقه و جهان به‌ شمار می‌رود، نه ایران
و این در حالی است که از سال 1918 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده که اسرائیل جنایتکار تهدیدی برای منطقه و جهان به‌ شمار می‌رود، نه ایران
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
تفکر جنسیتی، زن را در حد یک کالا پایین می آورد و به زن نگاه مردانه دارد. از همجنسگرایی تا ازدواج سفید و بهره کشی جنسی از زنان دستاورد نگاه غربی و سکولار به زن است. متاسفانه حالا شاهیدم که همین کشورهای غربی که انواع ظلم ها را به زنان روا می دارند در قطعنامه ای ظالمانه ایران را از کمیسیون مقام زن سازمان ملل خارج می کنند در حالی که آمریکا که زندان یک سوم زنان در بند جهان است و اسرائیل غاصب که انواع و اقسام جنایات را در حق زنان و کودکان فلسطینی انجام می دهد کماکان عضو این کمیسیون هستند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۴۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
کدام کشورها در جنگ ایران و عراق به صدام کمک کردند
کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با پول به ما کمک کردند، و اسلحه ها هم از خاک آنها عبور می کرد و به ما می رسید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۳۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
اعتراف ترکي الفيصل: همه کشورهاي عربي منطقه از صدام حمايت مي کردند
رئیس اسبق دستگاه اطلاعاتی عربستان سعودی اذعان کرد همه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس درباره حمایت از صدام حسین علیه ایران اتفاق نظر داشتند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۳۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
کشورهای حوزه خلیج فارس به صدام پول می‌دادند تا با ایران بجنگد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۲۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
حذف نام ایران از کمیسیون مقام زن در سازمان ملل نشان داد که آمریکا و کشورهای اروپایی هنوز هم با ایران دشمن هستند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۲۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
گروهک تروریستی ضد انقلاب و گروهک تروریستی منافقین از سال 1980 تاکنون با کمک و حمایت پشتیبانی آمریکایی ها جنایت می کنند، آدم می کشند و هم دست به اقدامات تروریستی می زنند.
تروریست های القاعده از سال 2001 تاکنون با پشتیبانی آمریکایی ها جنایت می کنند، آدم می کشند و هم دست به اقدامات تروریستی می زنند.
تروریست های داعش از سال 2011 تاکنون با پشتیبانی آمریکایی ها جنایت می کنند، آدم می کشند و هم دست به اقدامات تروریستی می زنند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آژانس اتمی: ایران باید به تعهداتش عمل کند
و این در حالی است که ایران تاکنون به تعهداتش عمل کرده است ولی متاسفانه مدیرکل بی ادب آژانس اتمی تاکنون درک نمی کند، نمی داند، نمی فهمد و توجه نمی کند.
آمریکا جنایتکار تاکنون به تعهداتش عمل نکرده است.
اروپا جنایتکار تاکنون به تعهداتش عمل نکرده است.
آژانس اتمی تاکنون شریک جرم اهانت ها و خیانت های آمریکا و اروپا در مذاکره، توافق هسته ای، برجام و مذاکرات وین بوده است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۰۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
نیمی از زنان آمریکایی به دلیل اینکه به صورت نامشروع باردار شده‌اند، سرپرست خانواده هستند و جزو ده کشور خطرناک دنیا برای بانوان است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا جز ده کشور خطرناک جهان برای زنان است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۳۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا جنایتکار، کشورهای اروپایی از همراهی گروهک تروریستی ضد انقلاب و گروهک تروریستی منافقین علیه ایران دست بردارند
حمایت مجدد کاخ سفید جنایتکار از ناآرامی‌ها در ایران دیگر نمی تواند بر تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری و غیرانسانی آمریکا، کشورهای اروپایی، عربستان سعودی، امارات، ترکیه و اسرائیل را سرپوش بگذارد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
مردم به شعار دروغین مدعیان حقوق بشر‌ اعتماد نکردند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا جنایتکار به اسم دفاع از حقوق بشر، در سراسر منطقه خاورمیانه و جهان جنایت می کند، آدم می کشد و هم دست اقدامات تروریستی می زند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا جنایتکار به اسم مبارزه با تروریسم، القاعده، طالبان و داعش، در سراسر منطقه خاورمیانه جنایت می کند، آدم می کشد و هم دست اقدامات می زند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
اروپا به همراه آمریکا و اسرائیل، گروهک تروریستی ضد انقلاب و گروهک تروریستی منافقین را در منطقه اقلیم کردستان عراق آموزش می‌دهد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا جنایتکار دیگر حق حرف زدن در مورد برجام و غیره را ندارد آمریکا و 3 کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان به همراه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکنون بیش از 999 هزار در مذاکره، توافق هسته ای، برجام و مذاکرات وین وغیره به ایران خیانت کرده است.

از سال 1945 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده که آمریکا جنایتکار جنگی است و هم نقض حقوق بشراست و هم بزرگترین متجاوز به حقوق بشر در سراسر جهان بوده است.
از سال 1945 تاکنون برای همه مردم دنیا ثابت شده که انگلیس جنایتکار جنگی است و هم نقض حقوق بشراست و هم بزرگترین متجاوز به حقوق بشر در سراسر جهان بوده است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
حمله تروریستی به شاهچراغ 100درصد فقط و با کمک مالی آمریکا و متحدانش صورت گرفته است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۰۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
وزارت خزانه داری آمریکا جنایتکار دیگر نمی تواند بر تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری و غیرانسانی اسرائیل و متحدانش سرپوش بگذارد.
وزارت خزانه داری آمریکا جنایتکار شریک جرم جنایت های اسرائیل و متحدانش در سراسر منطقه خاورمیانه و جهان بوده است.
داعش مورد حمایت آمریکا و متحدانش مسئولیت حمله تروریستی به شاهچراغ رو بر عهده گرفت
بک سایت خبری اعلام کرد که داعش مورد حمایت آمریکا و متحدانش مسئولیت حمله تروریستی به شاهچراغ رو بر عهده گرفت.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۰۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
در پاسخ به سید محمود نبویان، عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰
آمریکا جنایتکار ثابت کرده به هیچ‌وجه دنبال توافق نیست
اروپا جنایتکار هم ثابت کرده به هیچ‌وجه دنبال عمل و اجرا برجام نیست و نبوده است از سال 1394 تاکنون برای همه مردم ایران، منطقه و جهان ثابت شده است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۰۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
مرگ بر آمریکا.مرگ بر نوکران آمریکا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۰۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
به آمریکا جنایتکار اعتماد نداریم/آنان آشکارا از سال 2011 تاکنون از تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی در سوریه، عراق، منطقه خاورمیانه و جهان حمایت می‌کنند و همچنان نیز ادامه می دهند.
به اروپا جنایتکار اعتماد نداریم/آنان آشکارا از سال 2011 تاکنون از تروریسم، القاعده، داعش، تکفیری ها و سایر گروه های تروریستی در سوریه، عراق، منطقه خاورمیانه و جهان حمایت می‌کنند و همچنان نیز ادامه می دهند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۰۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
حضور آمریکا جنایتکار در منطقه از سال 2001 تاکنون دستاوردی جز گسترش تروریسم درپی ندارد.
حضور اروپا جنایتکار در منطقه از سال 2001 تاکنون دستاوردی جز گسترش تروریسم درپی ندارد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۰۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
سازمان های بین المللی خیانتکار باید در این مورد پاسخ و جواب و توضیح به دهند آمریکایی ها جنایتکار به کدام مجوز و قطعنامه به افغانستان، عراق، لیبی، سوریه و یمن تجاوز و حمله کردند.

سازمان های بین المللی خیانتکار باید در این مورد پاسخ و جواب و توضیح به دهند انگلیسی ها جنایتکار به کدام مجوز و قطعنامه به افغانستان، عراق، لیبی، سوریه و یمن تجاوز و حمله کردند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۰۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
از سال 2001 تاکنون شاهد تجاوزات، جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکا، کشورهای اروپایی و مزدورانشان در افغانستان و منطقه خاورمیانه بودیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
اخیراً رئیس‌جمهور چین به عربستان رفته است، همان جایی که ترامپ از آن به عنوان گاز شیرده یاد کرده بود. در این سفر مواضعی نادرستی گرفته شده و حرف‌های بی‌ربطی درباره جزایر سه‌گانه ایران زده شده است. بنا بر تاکید رئیس جمهور کشورمان مطالبه جدی ایران، جبران مواضع یاد شده از سوی رئیس‌جمهور چین است.
رئیس‌جمهور چین یا هر کس دیگری باید بداند ما در عرصه تمامیت ارضی خود، با هیچکس رودربایستی نداریم و قاطع برخورد می‌کنیم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
این قطعنامه ضمانت اجرایی ندارد. آمریکا ۴۰ روز تلاش کرد تا این قطعنامه را به تصویب برساند و این مورد نیز یکی از پرونده‌های سیاه این کشور است. راز نفرت ملت ایران از ایالات متحده مجموعه این اقدامات است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا زن برده می‌خواهد، زنی که هویت خود را از دست داده و فرهنگ بردگی را پذیرفته باشد. تنها در نظام اسلامی است که زندگی بانوان، زندگی شرافتمندانه انسانی است. شعارهایی که داده می‌شود فریبنده است چرا که آنها به دنبال آزادی هرزگی هستند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
مسئله دیگر، پرونده سیاه اتحادیه اروپا است. این اتحادیه در یک دهه اخیر عین مستعمره آمریکا عمل کرده و هر آنچه ایالات متحده گفته را عمل کرده است. اینها در صدر لیست ناقضان حقوق بشر هستند. جز آمریکا و اروپا چه کسی از رژیم صهیونیستی آدمکش، زن کش و طفل کش حمایت می‌کند؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
پرونده اروپا در دفاع از آزادی سیاه است/ دانشجوی انقلابی آب به آسیاب اسرائیل نمی‌ریزد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
ما از سال 1357 تاکنون آمریکا را مانند اسرائیل به رسمیت نمی شناسیم
ولی متاسفانه فقط دولت حسن روحانی فقط در مذاکره به مردم و کشور خیانتکار کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
حقوق بشرآمریکایی ضدبشری
ضرب‌وشتم وحشیانه راننده سیاه‌پوست توسط پلیس آمریکا+عکس
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
اروپا با دیکتاتوری یکجانبه و ریاکاری، رویه‌های قانونی را نقض کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
سازمان ملل قربانی اهداف آمریکا شده‌است
سازمان ملل قربانی اهداف اروپا شده‌است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا و اروپا در دشمنی با ایران تفاوتی ندارند و هر دو سگ دست نشانده رژیم کودک کش سعودی هستند.
آمریکا و اروپا در دشمنی با ایران تفاوتی ندارند و هر دو سگ دست نشانده رژیم کودک کش صهیونیستی هستند.

ترامپ و بایدن در دشمنی با ایران تفاوتی ندارند و هر دو سگ دست نشانده رژیم کودک کش سعودی هستند.
ترامپ و بایدن در دشمنی با ایران تفاوتی ندارند و هر دو سگ دست نشانده رژیم کودک کش صهیونیستی هستند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکا بیشترین خشونت را علیه زنان اعمال می‌کند
اروپا بیشترین خشونت را علیه زنان اعمال می‌کند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
آمریکای ریا کار وجنایتکار ودزد
ومنفور کاری جز اینها ندارد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
اگر در سازمان ملل قانون و عدالت وجود داشت تاکنون دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده محاکمه می شد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
رژیم صهیونیستی در خلیج فارس مانور شناورهای بدون سرنشین داد
حضور شناورهای رژیم صهیونیستی در خلیج فارس برای اولین بار | شناورها در کدام کشور پهلو گرفتند؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
ائتلاف متجاوز آمریکایی-سعودی همچنان به دزدی دریایی علیه کشتی‌های حامل فرآورده‌های نفتی برای یمن ادامه می‌دهد. این ائتلاف روز پنج شنبه دو کشتی حامل بنزین با نام‌های «فیفیانا-انهونا» را پس از بازرسی اجباری در جیبوتی توقیف کرد. با توقیف این دو کشتی، شمار کشتی‌هایی که در توقیف ائتلاف سعودی هستند به چهار کشتی افزایش یافت.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
۲۵ آذر ۱۴۰۱،‏ ۱۴:۴۸
ارتش سعودی با راکت شمال یمن را هدف قرار داد/ پس مدعیان حقوق بشر جنایتکار سگ دست نشانده آل سعود کجا هستند خفه خون گرفتند و سکوت اختیار کرده اند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
سگ وحشی کره شمالی با شرف تر از این آمریکایی ها هستن
سگ وحشی کره شمالی با شرف تر از این اروپایی ها هستن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۰۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
سازمان های بین المللی از همراهی جنایتکاران علیه ایران دست بردارند
Iran (Islamic Republic of)
۵ هزار نفر از فرزندان مسئولان کشور در آمریکا سکونت دارند
۱۴:۵۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
۵ هزار نفر از فرزندان مسئولان کشور در آمریکا سکونت دارند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۰۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
حتماً مهد کودک من و تو و BBC شیطان صفت گفته
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
اگه واقعیت داشته باشه این سوال مطرحه کشوری که با حکومت ایران مخالفه بچه های مسوولین را براچی راه میده؟کشوری که مدعی حقوق مردمه حق خورهای ملت را برا چی راه میده؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
کارشناسان اقتصادی و مسئولان و... در زمان خصوصی سازی در کشور در شبکه خبر شعار سر می دادند خصوصی سازی در کشور بسیار عالی است پس چرا تاکتون در مورد مشکلات کارمندان، کارگران و بازنشسته های هیچ اعتراضی نمی کنند، سکوت اختیار کرده اند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۱
دولت حسن روحانی به همراه جهانگیری و مسئولان از سال 1392 تاکنون ثابت کرد که متاسفانه هیچ کاری برای حل مشکلات کارمندان، کارگران، بازنشسته های، مردم ایران، کشور ایران و... نکرده است و همچنان نیز ادامه دارد.
۱۲
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر