کد خبر: ۸۳۱۵۸۹
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۰

حدود 250 سینماگر در ساخت و تکمیل "تهران 1500"به کارگردانی بهرام عظیمی،همکاری داشته اند و حالا اتفاقی که افتاده این است که این فیلم از بخش مسابقه سینمای ایران بیرون کشیده شده است و دربخش مهمان به آن جا داده اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛انیمیشن "تهران 1500"به کارگردانی بهرام عظیمی از آن دسته فیلم هایی بود که هنگام ساخته شدن سر و صدای بسیاری به پا کرد و حضور همه بازیگران و سینماگران مطرح دراین فیلم را نوید داده بودند.

به گفته روانبخش صادقی نائیب رئیس انجمن فیلمسازان انیمیشین سینمای ایران حدود 250 سینماگر در ساخت و تکمیل این پروژه همکاری داشته اند و حالا اتفاقی که افتاده این است که این فیلم از بخش مسابقه سینمای ایران بیرون کشیده شده است و دربخش مهمان به آن جا داده اند.

از همین رو نایب رئیس انجمن فیلمسازان انیمیشین سینمای ایران در گفتگویی اعتراض خود را به چرایی عدم نمایش این فیلم دربخش مسابقه را اعلام کرده است.

او در این گفتگو چنین گفت که فیلم انیمیشن "تهران 1500" قابلیت حضور و رقابت در بخش مسابقه سینمای ایران در فیلم فجر را دارد و انجمن فیلمسازان انمیشین ایران (آسیفا) از حضور این فیلم در بخش مسابقه این جشنواره حمایت می کنند.

این انیماتور معتقد است که این فیلم شاید در بخش طراحی صحنه و یا بازیگری با فیلم های حاضر در بخش مسابقه قابل رقابت نباشد،اما در سایر رشته های دیگر چون، صدابرداری، صداگذاری، کارگردانی ، تهیه کنندگی، جلوه های ویژه و آهنگسازی و ...حرف برای گفتن دارد./ه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر