کد خبر: ۸۳۲۴۰۰
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۳

معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الكريم گفت : سازمان دارالقرآن به عنوان هماهنگ‌كننده برنامه‌های كميته قرآن ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، آمادگی خود را برای همكاری با سازمان‌ها و نهاد‌های كشور برای قرآنی كردن فضای جشن‌های اين دهه اعلام كرد.


محمدمهدی بحرالعلوم،در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود : همانند سال‌های گذشته آغاز برنامه‌های كميته قرآن با ادای احترام و نثار گل به مقام شامخ بنيانگذار جمهوری اسلامی ايران و حضور بر سر مزار ايشان و تجديد ميثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی خواهد بود.
معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الكريم اظهارداشت : اين مراسم در پنجمين سال خود با حضور تمامی مديران، چهره‌ها، فعالان و مديران مؤسسات مردمی در يكی از روزهای پيش از آغاز جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود كه جزئيات اين حضور، متعاقباً اعلام خواهد شد.
بحرالعلوم مهمترين برنامه اين كميته را برگزاری «جشن قرآنی فجر» برشمرد وافزود: در اين ايام بسياری از سازمان‌های اجرايی و نهادهای كشور ويژه كاركنان و خانواده‌هايشان مراسم‌ و جشن‌هايی را برپا می‌كنند. سازمان دارالقرآن آمادگی خود را برای همكاری با اين سازمان‌ها جهت قرآنی كردن برنامه‌ها اعلام می‌كند.
معاون ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان دارالقرآن الكريم با اشاره به هم‌زمانی دهه فجر با ميلاد پيامبر اكرم (ص) و هفته وحدت، خاطرنشان كرد: برپايی محافل قرآنی با استقبال خوبی روبرو شده است، اما مخاطبان خاص خود را دارد. اين سازمان با هدف آشنايی عموم مردم با اين محافل، برآن شده است تا از جشن‌های دهه فجر بهترين استفاده را كرده و قاريان، حفاظ و گروه‌های هم‌خوانی را تحت مديريت خود درآورده و با درخواست هر سازمانی اين افراد را به جشن‌های آن‌ها اعزام كند تا اين‌گونه برنامه‌ها به جشنی قرآنی مبدل شود.
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر