پایان کار داوری جشنواره امتنان سیستان و بلوچستان؛ برگزیدگان مشخص شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: فرایند ارزیابی و داوری نهایی سی و چهارمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های کار نمونه در این استان به پایان رسید و برگزیدگان این سه بخش مشخص شدند.

حامد آرامش گفت: کار نام نویسی جامعه هدف در جشنواره سی و چهارم امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد‌های کار نمونه استان همزمان با سراسر کشور از ۱۰ آبان آغاز و پس از یک مرحله تمدید، تا ۱۰ آذر ادامه داشت.

وی ادامه داد: در مجموع تعداد ۹۰۵ طرح (در قالب ۱۰۴۷ نفر) شامل ۱۹۸ طرح در بخش کشاورزی، ۲۷۴ طرح در بخش صنعت، ۳۲۰ طرح در بخش خدمات و ۱۱۳ واحد کار از طریق سامانه جشنواره، نام نویسی کردند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بیان کرد: پس از پایان مرحله نام نویسی، فرایند بازدید میدانی از طرح‌ها و برگزاری جلسات ارزیابی با حضور نمایندگان سازمان بسیج کارگری، جهادکشاورزی، صنعت معدن وتجارت، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و فنی و حرفه‌ای برگزار شد.

آرامش گفت: در نهایت، ۷ طرح در سه بخش کارگر، گروه کار و واحد کار بعنوان نمونه انتخاب شدند.

وی ترویج و گسترش فرهنگ کار و خلاقیت، انگیزه‌بخشی، اعتمادآفرینی و همدلی در جامعه کار و تولید، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار، نقش‌آفرینی و تأثیرگذاری نخبگان در روند توسعه جامعه و تقویت فعالیت‌های دانش‌بنیان را از اهداف برگزاری جشنواره امتنان اعلام کرد و یادآور شد: آیین پایانی سی و چهارمین جشنواره امتنان سیستان و بلوچستان در دهه فجر امسال برگزار می‌شود.

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر