برخورد با ساخت‌وساز‌های غیرمجاز در شیراز

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست شورای شیراز گفت: با توجه به انجام ساخت و ساز‌های غیر مجاز در سطح شهر، محدوده و حریم شهر و باغات، طرح برخورد با آن در مناطق ۵،۶ و ۱۰ شیراز آغاز و دیگر مناطق هم در مرحله‌های بعد اجرا می‌شود.

مسعود زارعی در جلسه بررسی و ارائه راهکار در خصوص ساخت و ساز‌های غیر مجاز در سطح شهر و محدوده و حریم گفت: با توجه به انجام ساخت و ساز‌های غیر مجاز در سطح شهر، محدوده و حریم شهر و باغات مقرر شد گروهی متشکل از نیرو‌های تخلفات، کلانتری اجرائیات با حکم دادستانی محترم تشکیل تا تخلفات رخ داده با تشکیل پرونده حقوقی و اعلام جرم آن‌ها در اسرع وقت رسیدگی شود.

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شیراز تأکید کرد: این طرح با توجه به اهمیت موضوع و رشد قارچ گونه آن در مناطق ۵،۶ و ۱۰ آغاز و دیگر مناطق نیز در مرحله‌های بعد اجرا خواهد شد.

معضلات مربوط به سد معبر شهری دیگر موضوع مطرح شده در این جلسه بود و با توجه به ایجاد سد معبر در معابر اصلی و بروز ترافیک سنگین و وجود نازیبایی‌های بصری و بروز جرم، سرقت و عدم رضایت شهروندان از این موضوع، اداره کل پیشگیری تخلفات شهری با در نظر گرفتن پراکندگی نوع سد معبر در سطح مناطق برای ساماندهی این معضل اقدام به تهیه برنامه ریزی و بانک‌های اطلاعاتی کرده است.

زارعی با بیان اینکه بافت و سبک زندگی در مناطق مختلف نوع سد معبر و تخلفات شهری متفاوت است، گفت: برای برخورد با این معضل شهری در برنامه ریزی‌های صورت گرفته با در نظر گرفتن نوع تخلف با هماهنگی دستگاه‌های مربوطه، اعلام اخطار و تشکیل پرونده‌های حقوقی برای افراد و خودرو‌ها صورت میگیرد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: