مشکلات فاز دو مجتمع بازرگانان شیراز حل شود

استاندار فارس نسبت به حل مشکلات فاز دو مجتمع بازرگانان شهر شیراز دستور داد.

محمدهادی ایمانیه به منظور حل مشکلات فاز دو مجتمع بازرگانان شهر شیراز، از این منطقه بازدید کرد و پس از شنیدن مشکلات کسبه محل، شهرداری شیراز، اداره کل راه و شهرسازی، آبفای شیراز، شرکت توزیع برق و اداره گاز را مسئول رسیدگی به مشکلات کرد.

او در این بازدید، در جمع کسبه فاز دو مجتمع بازرگانان، گفت: وظیفه خود دانستم در اینجا حاضر شوم تا مشکل شما را حل کنیم.

نماینده عالی دولت در فارس گفت: مدیر آبفای استان متعهد شده است، بلافاصله پس از درخواست شما مبنی بر خرید انشعاب و پرداخت هزینه، نسبت به لوله گذاری خطوط آب اقدام کند.

او با اشاره به اینکه این مکان نیازمند زیرسازی و آسفالت است، گفت: پس از لوله گذاری و تکمیل زیرسازی، شهرداری شیراز نسبت به آسفالت در مدت یک هفته اقدام خواهد کرد.

استاندار فارس با بیان اینکه تا پایان دی ماه تعیین مسیر خطوط گاز توسط شهرداری انجام می‌شود، افزود: شرکت گاز متعهد شده است تا قبل از پایان سال کار گازرسانی به این محل اتمام شود.

ایمانیه در خصوص تامین برق گفت: بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان هزینه برق رسانی به این محل برآورد شده است، که با هماهنگی شرکت برق منطقه‌ای فارس و شرکت توزیع برق شیراز و پس از تامین اعتبار از سوی مالکان نسبت به تامین برق منطقه اقدام خواهد شد.

او گفت: درصورتی که مالکان نسبت به تامین وجه با مشکل مواجه شدند از طریق اختصاص وام بانکی و تقسیط مبلغ پرداختی به شرکت برق نسبت به رفع مشکل آنان اقدام خواهیم کرد.

استاندار فارس گفت: زمینی که در این منطقه در اختیار راه و شهرسازی قرار گرفته به منظور کاربری فرهنگی به مجموعه باز می‌شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر