شهردار تهران:

هیچکس نمی‌تواند مشکلات فعلی و اقتصادی را کتمان کند

زاکانی گفت: هیچکس نمی‌تواند مشکلات فعلی و اقتصادی را کتمان کند، اما هیچ راهی جز دست به دست هم دادن و به اصالت انقلاب بازگشتن وجود ندارد.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در آئین افتتاح مراکز توانمندسازی کوثر و بهسازی و نوسازی ۴۰۰ معبر از بافت فرسوده شهر تهران اظهار کرد: شورای ششم و مدیریت شهری ششم اقدامات خود را مبتنی بر مشارکت با مردم و خاکساری مردم قرار داد هیچکس نمی‌تواند مشکلات فعلی و اقتصادی را کتمان کند، اما هیچ راهی جز دست به دست هم دادن و به اصالت انقلاب بازگشتن وجود ندارد.

زاکانی گفت: این قول را می‌دهم که با تمام وجود در خدمت کارآفرینان هستیم و آنچه را که وظیفه داریم به نحو احسن انجام می‌دهیم.

وی با اشاره به سامانه من شهردارم گفت: از دی ماه به پروژه‌های محلی توجه کردیم و دنبال کردن این پروژه‌ها را در دستور کار قرار دادیم و اولین مرحله این مشارکت پذیری را با همکاری ۳۵۰ هزار نفر از شهروندان پیش بردیم.

زاکانی ادامه داد: اولویت‌های مورد نیاز محلات را خود مردم از طریق کار کارشناسی مشخص می‌کنند و گام بعدی ما استفاده از نظرات مردم در تمام پروژه‌های شهری و سپس نظارت مردم به فعالیت مدیریت شهری است.

شهردار تهران با اشاره به باغ راه حضرت زهرا گفت: بعد از ۱۵ سال مناقصه این کار انجام شد و به زودی آغاز عملیات یک و نیم کیلومتر آن آغاز می‌شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر