رونمایی از طرح‌های تایید صلاحیت آموزشگاه‌های آزاد سینمایی

آیین رونمایی از طرح‌های رتبه‌بندی و تایید صلاحیت تدریس مدرسان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی، با حضور معاونین سازمان سینمایی برگزار شد.

آیین رونمایی از طرح‌های رتبه‌بندی و تایید صلاحیت تدریس مدرسان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی، با حضور معاونین سازمان سینمایی و مدیران موسسات تابعه در محل سازمان سینمایی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم قادر آشنا معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی ضمن اشاره به نقش و جایگاه ارزنده نیروی انسانی متخصص و ضرورت تحول بنیادی در نگرش به مقوله آموزش، به ایجاد انگیزش و فضای رقابت سالم به منظور بهبود مستمر کیفیت خدمات آموزشی آموزشگاه‌های آزاد سینمایی، ارتقاء و بهبود عملکرد آموزشگاه‌ها از طریق خودارزیابی و معرفی، پشتیبانی و حمایت از آموزشگاه‌های با کیفیت مطلوب را از مهمترین اهداف رتبه‌بندی آموزشگاه‌های آزاد سینمایی معرفی کرد.

وی با اشاره به طرح تایید صلاحیت تدریس مدرسان آموزشگاه‌های آزاد سینمایی، اجرای کامل این طرح را گامی بلند در جهت رسیدن به اهداف آن معاونت دانست و افزود: استفاده از نیرو‌های مجرب و کار آزموده در فرایند انتقال دانش سینما به نسل جوان و افزایش اعتبار مفاهیم و آموزش‌های ارائه شده در آموزشگاه‌ها از جمله اهداف این طرح است.
آشنا در انتها با اشاره به شناسایی و صدور اخطاریه برای مراکز آموزشی غیر مجاز، عنوان کرد: اطلاعات همه آموزشگاه‌های آزاد سینمایی دارای مجوز در کشور، در پرتال معاونت توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی بارگذاری شده است تا از این طریق ضمن اطلاع رسانی به علاقه‌مندان شرکت در کلاس‌های آموزشی سینمایی از مراجعه حضوری آن‌ها به مراکز آموزشی غیر مجاز ممانعت شود.

در ادامه مهسا اصانلو، رئیس گروه آموزش دفتر مطالعات و دانش سینمایی و مسئول تهیه و تنظیم این دو طرح، به تشریح مراحل اجرای این طرح‌ها و محور‌های مهم ارزیابی پرداخت و گفت: آموزش با ۴۱ درصد، مدیریت اجرایی و آموزشی با ۲۹ درصد، برونداد با ۱۶ درصد و امکانات، پشتیبانی، بهداشت و ایمنی با ۱۴ درصد از سهم کل نمره، محور‌های ارزیابی عملکرد آموزشگاه‌ها خواهند بود.

در پایان علیرضا اسماعیلی دستیار و مدیرکل حوزه ریاست سازمان ضمن قدردانی از قادر اشنا، جعفر انصاری‌فر و گروه آموزش دفتر مطالعات و دانش سینمایی، بهره‌گیری از دانش کارشناسان درون سازمانی در اجرای طرح‌های ارزشمند که عمدتا برون سپاری می‌شوند، را از مهمترین دستاورد‌های معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی دانست و اظهار امیدواری کرد که این اقدام الگویی سازنده برای مجموعه سازمان سینمایی قرار گیرد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر