دستگیری سرباند حمل چندین محموله مواد مخدر در کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: سرباند حمل چندین محموله سنگین مواد مخدر در کرمان دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: عامل شرارتی که به سبب مشارکت در حمل چندین محموله سنگین مواد مخدر و درگیری با پلیس تحت تعقیب بود شناسایی و دستگیر شد.

سردار عبدالرضا ناظری افزود: ماموران یگان تکاوری ۱۱۳ قرارگاه عملیاتی ابوذر استان کرمان با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند یک شرور متواری که به انهدام حمل مسلحانه مواد مخدر و چندین درگیری مسلحانه با ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان‌های سیرجان، بافت، بردسیر، جیرفت و شهرستان خاتم استان یزد تحت تعقیب بوده در یکی از نقاط حاشیه شهر کرمان حضور و تردد‌هایی داشته است.

او افزود: در این راستا ماموران با حضور ضربتی در موقعیت مورد نظر این عامل شرارت و تحت تعقیب را در یکی از محله‌های حاشیه‌ای شهر کرمان شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: این شرور که با پاشیدن گل میخ در مسیر ماموران، هنگام عبور از مسیر‌های فرعی روستای "گوشک" و تیراندازی به خودروی پلیس، حمل مسلحانه چندین محموله سنگین مواد مخدر به شهرستان سیرجان و استان‌های فارس، اصفهان و یزد همراه با درگیری مسلحانه با ماموران و تحت تعقیب بودن از سوی پلیس شهرستان خاتم استان یزد را در کارنامه سیاه خود دارد پس از واکاوی اطلاعاتی و تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل و به اقدامات شرارت این شرور پایان داده شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر