نظارت و کنترل بیش از ۲۵۰۰ ناوگان حمل و نقل عمومی در سیستان و بلوچستان

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از نظارت و کنترل ۲۵۳۲ ناوگان حمل و نقل عمومی طی ۹ماهه گذشته امسال در استان خبر داد.

تیمورباقری  گفت:این تعداد ناوگان حمل و نقل عمومی در راستای اجرای طرح کنترل تردد ناوگان حمل و نقل عمومی در قالب ۱۴۵ گشت مشترک با پلیس راه مورد کنترل و نظارت قرار گرفتند.

وی در ادامه گفت:این طرح با هدف ارتقای ایمنی و کاهش حوادث رانندگی، رعایت ضوابط و مقررات، رسیدگی به شکایات و ارائه خدمات بهتر، توسط این اداره‌کل و با همکاری پلیس راه استان به صورت مستمر در حال اجرا است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با اشاره به اینکه با شروع فصل سرما وبا توجه به وضعیت جاده‌ها، بحث نظارت و کنترل بر تردد وسایل نقلیه اهمیت یافته، تصریح کرد: در بحث کنترل‌های میدانی ناوگان مسافری، رعایت موارد ایمنی از جمله وجود تجهیزات ایمنی، جعبه کمک‌های اولیه، کپسول آتش‌نشانی، اسناد و مدارک حمل و نقلی و صورت وضعیت در دستور کار قرار دارد.

باقری در پایان خاطر نشان کرد:نتایج حاصل از گشت و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی در استان جمع‌بندی و باشناسایی تخلفات موارد به کمیسیون ماده ۱۱،۱۲و۱۴ استانی ارجاع داده می‌شود تا پس از بررسی مطابق دستورالعمل‌ها رای لازم صادر شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر