راه‌اندازی ۲ هزار پروژه بهداشتی در کشور تا پایان امسال

مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی و پروژه‌های عمرانی وزارت بهداشت گفت: تکمیل، تجهیز و راه اندازی پروژه‌های بهداشتی با سرعت مناسبی در حال انجام است.

امیر ساکی، مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی و پروژه‌های عمرانی وزارت بهداشت با اشاره به اهمیت ارائه خدمات سلامت باکیفیت با اولویت مناطق محروم و کم برخوردار، از راه‌اندازی ۲ هزار پروژه بهداشتی تا پایان سال خبر داد.

ساکی با اعلام این خبر، افزود: با نظارت‌های مستمری که بر مراحل پیشرفت این پروژه‌ها داریم، امیدواریم تمامی ۲ هزار پروژه مذکور طبق برنامه ریزی‌های انجام شده در موعد مقرر برای استفاده مردم آماده بهره برداری شوند.

وی، ارتقای زیرساخت‌های نظام شبکه و توزیع عادلانه خدمات سبد سلامت به ویژه در مناطق مرزی، روستایی و حاشیه شهر‌ها را از اهداف موردنظر این پروژه‌ها بیان و تصریح کرد: تکمیل، تجهیز و راه اندازی این پروژه با سرعت مناسبی در حال انجام است.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، وی ابراز امیدواری کرد: هزینه بسیار بالای تکمیل و تجهیز این پروژه‌ها با تامین نیروی انسانی به موقع از طریق صدور مجوز توسط سازمان‌های ذیربط بر زمین نماند.

مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی و پروژه‌های عمرانی وزارت بهداشت در پایان از اختصاص اعتبارات لازم برای تسریع در تکمیل و تجهیز این پروژه‌ها با هماهنگی معاونت بهداشت وزارت بهداشت خبر داد و افزود: اعتبارات لازم به صورت نقدی و اسناد خزانه به دانشگاه‌های علوم پزشکی تخصیص یافته است و مابقی آن نیز براساس روند پیشرفت پروژه و تفاهمات انجام شده پرداخت خواهد شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر