گویلیان:

اجرای طرح توسعه گردشگری محور قشلاق گریزه مدیریت واحد داشته باشد

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان بر ضرورت وجود مدیریتی واحد در اجرای طرح توسعه گردشگری محور قشلاق گریزه تاکید کرد.

منصور مهرزاد در جلسه بررسی طرح اقامتی، رفاهی و گردشگری در مسیر قشلاق گریزه ،گفت: این طرح به‌عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های گردشگری استان، ظرفیت بسیار مناسبی برای جذب گردشگر است که باید به‌درستی از آن استفاده شود.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان با بیان اینکه تکمیل و احداث این طرح گردشگری اثر مثبتی بر ارتقای شاخص‌های گردشگری در سطح استان خواهد داشت، افزود: این مجموعه با جدیت تمام، پیگیر رفع مشکلات و چالش‌های مربوط به این پروژه است.

او اظهار کرد: از ادارت مربوطه نیز انتظار داریم ضمن تعامل و همکاری همه‌جانبه، در راستای اجرای این طرح اهتمام ویژه داشته باشند.

مهرزاد با اشاره به اینکه کردستان دارای پتانسیل‌های فراوان گردشگری است، یادآور شد: استفاده از این ظرفیت‌ها در سطح استان می‌تواند فرصتی بسیار مناسب برای توسعه زیرساخت‌ها و خدمات‌رسانی هرچه بهتر به گردشگران باشد.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان عنوان کرد: امید است با تعامل و همراهی مسئولان مربوطه و با افزایش سطح امکانات رفاهی و خدماتی، زمینه ایجاد اشتغال پایدار و توسعه صنعت گردشگری در استان بیش از پیش فراهم شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: