معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام استان ایلام خبر داد

حمایت بنیاد ۱۵ خرداد از زوج‌های نابارور

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ایلام گفت: بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از زوج‌های نابارور جهت فرزندآوری حمایت می‌کند.

یدالله عزیزی، معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام استان ایلام گفت: در راستای برقراری عدالت اجتماعی و نظر به ماموریت بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام، در زمینه حمایت از درمان ناباروری و افزایش جمعیت در مناطق محروم جامعه، تسهیلات قرض الحسنه اعطا میشود.   

وی با بیان اینکه متقاضیان باید مدارک شناسایی و پزشکی معتبر مبنی بر ناباوری ارائه و همچنین صحت سنجی و بررسی‌های لازم در مورد محرومیت و نیازمندی شخص محرز شود، افزود: متقاضیانی که دارای بیمه تکمیلی و کسانی که در طول یکسال اخیر از حمایت‌های درمانی ستاد اجرایی فرمان امام و واحد‌های تابعه بهرمند بوده اند مشمول برنامه حمایتی در این زمینه نمی‌شوند.  

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، استان ایلام با اشاره به اینکه مبلغ وام قرض‌الحسنه ناباروری برای زوج‌های تحت درمان ۱۰۰ میلیون ریال است، خاطرنشان ساخت: برای زوج‌های که درمان ان‌ها با موفقیت سپری شده و منجر به بارداری شده است ۲۰۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه از طرف بنیاد ۱۵ خرداد اعطا میشود.  

عزیزی اضافه کرد: برای بهره مندی از تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی علاوه بر دریافت مدارک درمانی اخذ مدارک مبتنی بر بارداری مادر نیز لازم است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.