نخستین جشنواره جایزه ملی دانشگاه و انتخاب برترین‌ها در حوزه جذب دانشجویان بین‌الملل برگزار می‌شود

نخستین جشنواره «جایزه ملی دانشگاه و انتخاب برترین‌ها در حوزه جذب دانشجویان بین‌الملل» به همت اداره کل امور دانشجویان بین المللی سازمان امور دانشجویان برگزار می‌شود.

اداره کل امور دانشجویان بین‌المللی سازمان امور دانشجویان در نخستین جشنواره «جایزه ملی دانشگاه و انتخاب برترین‌ها در حوزه جذب دانشجویان بین‌الملل» از تلاش دانشگاه‌ها در خصوص جذب، پذیرش و تربیت دانشجویان بین‌المللی تجلیل می‌کند. 

این جشنواره به همت اداره کل امور دانشجویان بین المللی سازمان امور دانشجویان برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف پاسداشت تلاش دانشگاه‌ها در خصوص جذب، پذیرش و تربیت دانشجویان بین‌المللی و به منظور رتبه‌بندی دانشگاه‌ها در این حوزه، برای اولین بار در سطح کشور برپا می شود.

براساس اعلام سازمان امور دانشجویان به همین منظور برترین دانشگاه در حوزه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، برترین اداره امور بین المللی، برترین اداره امور کنسولی، برترین موسسه جذب دانشجویان، برترین کارشناس حوزه امور دانشجویان بین‌المللی و برترین تارنما اطلاع رسانی انتخاب و مورد تقدیر قرار می گیرند.

همچنین جایزه ملی برای اولین بار به دانشگاه برتر در حوزه جذب و پذیرش دانشجویان بین المللی اهدا می شود.

دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور تا ۳۰ دی ۱۴۰۱ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این جشنواره نسبت به ثبت و ارسال اطلاعات خود جهت شرکت در این رویداد ملی اقدام کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار