آغاز عملیات اجرایی پروژه زیرگذر میدان صاحب الزمان (عج) در دهه فجر

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر یزد از آغاز عملیات عمرانی پروژه تقاطع غیر همسطح حضرت صاحب الزمان (عج) در ایام الله دهه فجر خبر داد.

حجت‌الاسلام حیدری سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: با توجه به درخواست‌های شهروندان و بار ترافیکی سنگین در محدوده بلوار مدرس و دهه فجر، در راستای کاهش بار ترافیکی، پروژه اجرای تقاطع زیرگذر میدان صاحب الزمان عج در کمیسیون بودجه مطرح و نهایتاً با موافقت اعضای شورا، این پروژه با اعتباری بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان به تصویب رسید که در جلسه امروز با اختصاص ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار، برای تسریع در اجرای آن موافقت شد.

به گفته او پروژه تقاطع غیر هم سطح حضرت صاحب الزمان (عج) به صورت زیرگذر و به عنوان تکمیل کننده رینگ شهری خواهد بود.

سخنگو و نائب رئیس شورا تاکید کرد: خوشبختانه طرح آن در شورای ترافیک تصویب شده و مدیر اجرای پروژه هم مشخص گردیده و مقرر شد ظرف مدت یک سال به بهره برداری برسد.

حجت‌الاسلام حیدری درخصوص دیگر مصوبه صحن علنی شورا گفت: در این جلسه جهت خرید قیر برای سازمان عمران نیز در راستای آسفالت معابر شهری با اعتبار ۲۳۴ میلیارد ریال از محل تسهیلات، موافقت و اعتبار در نظر گرفته شد.

سخنگو و نائب رئیس شورا در پایان گفت: همچنین در پایان جلسه یکصد و یازدهم شورا به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، از بانوان عضو شورا و نیز بانوان شاغل در دبیرخانه شورای اسلامی شهر یزد تقدیر به عمل آمد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار