ماجرای سقوط ۱۰۰ باره سنندج توسط رسانه‌های معاند چه بود؟

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: در جریان اغتشاشات امسال بر اساس ادعای واهی و اخبار دروغین رسانه‌های معاند بیش از ۱۰۰ بار سنندج سقوط کرد!

سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی استان کردستان به جزئیاتی از اغتشاشات اخیر در کردستان پرداخت و با بیان اینکه هجمه‌های دشمن در فتنه امسال بسیار سنگین بود، اظهار داشت: ضدانقلاب در استان‌های مرزی به ویژه استان کردستان با تبلیغات منفی و عملیات روانی زیاد در صدد ایجاد ناامنی بودند.

او با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب در جریان اغتشاشات کردستان به لیدر‌های خودشان دستور می‌دادند که حتی اگر هم شده یک لاستیک در کف خیابان‌ها روشن کنند، تجمع هم شکل نگرفت، اشکالی ندارد، افزود: بدخواهان به هر طریق ممکنی دنبال ناامن جلوه دادن فضای استان بودند، اما به لطف پرورگار و بصیرت و همراهی مردم نتوانستند به اهداف شوم خود برسند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با ابراز خرسندی از اینکه مردم کشور و کردستان در جریان اغتشاشات امسال، علی‌رغم داشتن مشکلات معیشتی و اقتصادی فراوان با ضدانقلاب همراهی نکردند و صف خود را از آنان جدا کردند، تصریح کرد: عدم همراهی و پاسخ «نه» ملت ایران و کردستانی‌ها به آشوبگران خود بیانگر وفاداری و طرفداری مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

او با یادآوری اینکه دشمنان نمی‌خواهند ایران قوی باشد و مردم نیز به‌خوبی این توطئه و جنایت را درک کرده‌اند، گفت: چهره خبیث استکبار جهانی رژیم صهیونیستی و کشور‌های مرتجع منطقه برای ملت ایران نمایان شده است چراکه آنان همواره هدفشان این بوده که وحدت، انسجام و همبستگی ر ایران نباشد تا از این طریق بتوانند کشورمان را مورد هجمه قرار بدهند.

به گفته سردار آزادی، شکست‌های پی در پی دشمنان و امنیت کنونی، مرهون خون شهدا و فداکاری جانبازان عزیزمان است که همواره در دوران هشت سال دفاع مقدس، اغتشاشات سالیان اخیر و فتنه امسال ایثارگری کرده و اقدامات خوبی در جهت ناکامی اهداف ضدانقلاب انجام داده‌اند.
او با قدردانی از مردم کردستان اظهار کرد: خانواده بزرگ ایثارگران و جانبازان در اغتشاشات امسال در کنار متولیان امنیت؛ سپاه و انتظامی استان با خویشتن‌داری، مدارا و نجابت با اغتشاشگران برخورد کردند به طوری‌که علاوه‌بر مجروحان سپاه و انتظامی، تنها در انتظامی کردستان ۶۰۰ نفر مصدوم شدند.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه در جریان اغتشاشات امسال خودمان را جلو سنگ، اهانت و حمله‌های آشوبگران قرار دادیم، اما اجازه ندادیم آسیبی به مردم برسد، عنوان کرد: همواره حاضریم به خودمان صدمه برسد، اما به شهروندی صدمه‌ای نرسد چراکه این مهم جزو اهداف و آرمان‌های ماست.

او با یادآوری اینکه پلیس همواره درصدد ایجاد و حفظ امنیت و نظم عمومی در کردستان است، خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی‌های انجام شده از ۲۶ آبان ماه به بعد هیچ‌گونه ناامنی و مورد نگران‌کننده در سطح استان نداشتیم، اما رسانه‌های معاند مدام با تغییر صدا و عناوینی همچون «سنندج/ هم‌اکنون» فیلم‌های قبل را بازنشر داده و دنبال ناامن جلوه دادن و تشویش اذهان عمومی هستند.

فرمانده انتظامی استان کردستان ابراز داشت: در جریان اغتشاشات امسال بر اساس ادعای واهی و اخبار دروغین رسانه‌های معاند بیش از ۱۰۰ بار سنندج سقوط کرد! در حالی‌که مزدوران ضدانقلاب جز تهیه فیلم‌های کوتاه و تبلیغات منفی روانی، یک لحظه هم نتوانستند تسلطی بر هیچ نقطه‌ای از این شهرستان و سایر نقاط استان داشته باشند.

او تأکید کرد: مردم شریف و انقلابی استان کردستان هیچ‌گاه دوست ندارند که کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی تضعیف و دشمنان به آرزوی شوم‌شان برسند، کما اینکه این عشق، علاقه و پشتیبانی خود از انقلاب را در برهه‌های مختلف زمانی از جمله دوران دفاع مقدس به اثبات رساندند.

آزادی یادآور شد: در اوایل انقلاب دشمنان و رژیم صهیونیستی به سرپرستی صدام لعین به ایران اسلامی حمله کردند و علی‌رغم اینکه تمام کشور‌های مرتجع منطقه برای نابودی کشورمان دست به هم دادند، اما مردم با بصیرت ۸ سال جنگیدند و آگاهانه در میدان حضور و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد.

او گفت: دشمنان نظام در طول ۴۳ سال اخیر همواره هجمه سنگین بر علیه نظام وارد کرده و هر چند مدت یک‌بار ادعا و اظهارات دروغینی مبنی بر اینکه "۳ ماه دیگر، ۶ ماه دیگر و یک سال دیگر انقلاب سقوط می‌کند"، سر می‌دهند در حالی‌که همه این‌ها خوابی‌ست که هیچ‌گاه تعبیر نخواهد شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه تدابیر حکیمانه رهبری، حضور، پشتیبانی و ایثارگری رزمندگان و نیرو‌های مسلح به هیچ عنوان اجازه تحقق اهداف شوم دشمنان را نخواهد داد، تصریح کرد: اجازه نمی‌دهیم کوچک‌ترین خدشه‌ای به نظام وارد شود همان‌گونه در اغتشاشات امسال نیز همانند سایر فتنه‌های سالیان گذشته، این آرمان و هدف را به دنیا نشان دادیم.

آزادی یادآور شد: دشمن در جریان اغتشاشات امسال درصدد وارد کردن سلاح به داخل کشور به ویژه استان کردستان بود که با اشراف اطلاعاتی نیرو‌های سپاه، انتظامی و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و کشفیات این حوزه؛ همه نقشه‌های آنان قبل از هر گونه اقدام و استفاده‌ای در صحنه ناکام ماند.

منبع: تسنیم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: