توضیحات تکمیلی درباره حواشی اخیر صنعت خودروسازی بم

روابط عمومی دادگستری کرمان درباره حواشی اخیر مطرح شده درباره صنعت خودروسازی بم اعلام می‌دارد که هیچ یک از مدیران این صنعت در بازداشت نیست.

روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان با ارائه توضیحاتی درباره حواشی اخیر مطرح شده در برخی خبرگزاری‌ها درباره صنعت خودروسازی بم اعلام می‌دارد که در حال حاضر هیچ یک از مدیران این صنعت در استان در بازداشت نیست.

شایان ذکر است؛ با توجه به انتشار خبری مبنی بر بازداشت مدیر یکی از شرکت‌های خودروسازی در بم، یادآور می‌شود که همانگونه که در اخبار اخیر مطرح شده، این پرونده مربوط به چهار سال قبل بوده و مراحل مختلف رسیدگی را طی نموده است و در حال حاضر هیچ اتهامی متوجه هیات مدیره مدیران خودرو یا سایر شرکت‌های خودروسازی نیست و هیچ فردی در این زمینه بازداشت نیست و اقدامات این شرکت‌ها نیز طبق روال عادی در حال انجام است.

شایان توجه است که دستگاه قضایی همواره حامی تولید و صنعت بوده است و البته نگاه و رویکرد حمایتی این دستگاه، منافاتی با اصل مبارزه با فساد ندارد و درباره حواشی مطرح شده درباره یک شرکت خودروسازی در استان کرمان باید اخلاق رسانه‌ای و رعایت شئون افراد همواره مد نظر باشد و از بازنشر اخبار مربوط به سنوات گذشته که زمان آن‌ها منقضی و موارد قصور یا تقصیر رفع شده، جلوگیری گردد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار