هلاکت سارقان مسلح در آتش متقابل پلیس در شوش

فرمانده انتظامی شوش گفت: روز جاری باند سارقان مسلح توسط پلیس زیر ضربه قرار گرفته ودرآتش متقابل دونفر از سارقان به هلاکت رسیدند ویکی دیگر از آنان دستگیر شد.

سرهنگ روح اله یاری زاده گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه جاده‌ای در محور مواصلاتی اهواز- اندیمشک موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او می‌گوید:کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات اطلاعاتی وتلاش شبانه روزی هویت باند سارقان مسلح سابقه دار شناسایی کردند، صبح امروز سارقان مسلح دریکی از محلات شهرستان شوش توسط ماموران پلیس محاصر شدند.

سرهنگ یاری زاده گفت: سارقان که عرصه را برخود بسته دیدند با تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار داشتند، که در آتش متقابل و مقتدرانه پلیس یکی از سارقان در صحنه به هلاکت رسید و یکی دیگر مجروح و دستگیر شد که از آن‌ها ۲ قبضه سلاح جنگی کلاش به همراه ۴ تیغه خشاب کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شوش می‌گوید: همچنین سردسته باند به هویت (ط_ص) که با سرقت مسلحانه یک دستگاه پراید از محل درگیری متواری گردید با تعقیب و گریز ماموران پلیس و اصابت گلوله به ناحیه پا و واژگونی خودرو مسروقه، او دستگیر که پس از دلالت به بیمارستان فوت کرد.

به گفته او از سارقان مسلح ۲ دستگاه خودرو دارای سابقه سرقت مسلحانه و یک جفت پلاک مسروقه از حوزه شهرستان اهواز کشف شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر