فرماندار مشهد:

کارمندان مشهدی با لباس گرم در محل کار حاضر شوند

فرماندار مشهد با بیان اینکه موضوع کنونی مسأله سوخت است و تلاش مسوولان ادارات باید برای کمترین مصرف برق و گاز باشد گفت: در این زمینه صرفه جویی شود و کارمندان با لباس گرم در محل کار حاضر شوند.

 محسن داوری دوشنبه شب در شورای اداری شهرستان مشهد افزود: مدیران دستگاه‌ها باید بیش از همه نسبت به رعایت مصرف بهینه انرژی در دستگاه زیرمجموعه خود حساس باشند.

وی با بیان اینکه سرمای اخیر از سال ۸۶ بی سابقه بوده است افزود: در این سرما بخشی از مردم به زحمت افتادند و این نشان می‌دهد بعضی مواقع در برابر بحران‌ها آمادگی کامل نداریم و زمینه ‌و بستر را مهیا و به خوبی تدبیر نکردیم.

فرماندار مشهد اظهار داشت: در موضوع انواع انرژی بی رویه مصرف می‌کنیم در حالیکه هر خدمتی که می‌دهیم باید فرهنگ استفاده از آن هم نهادینه شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دورکاری کارمندان گفت: در دورکاری نباید ارائه خدمات تعطیل شود. در دورکاری‌های احتمالی آتی، ادارات بسته به نوع فعالیت آنها دسته بندی خواهند شد.

داوری همچنین در خصوص نزدیک شدن دهه فجر گفت: موضوع انقلاب مهم است و کارگزاران در حوزه معرفی گفتمان انقلاب باید هدف و رویکرد و دستاوردهای انقلاب را بیان و جوانان را با آنها آشنا کنند. دهه فجر باید در ادارات نمود داشته باشد و برای طرحهایی که قرار است به بهره برداری برسد لیست آنها از اکنون آماده شود.

فرماندار مشهد گفت: همچنین ادارات باید نسبت به طرح‌هایی که قرار بوده انجام دهند، میزان تخصیص اعتبار، پیشرفت طرح و نیز طرح‌ها و مصوبات مربوط به سفر رییس جمهور و طرحهای مربوط به ستاد بازآفرینی شهری عملکرد خود را تا پایان بهمن گزارش کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Germany
ناشناس
۰۰:۲۷ ۲۷ دی ۱۴۰۱
خجالت خوب چیزیه ما منتظر بودیم اروپایی‌ها از بی گازی بنالن ن ایرانیان
Germany
ناشناس
۰۰:۲۷ ۲۷ دی ۱۴۰۱
خجالت خوب چیزیه ما منتظر بودیم اروپایی‌ها از بی گازی بنالن ن ایرانیان