مشارکت بیش از ۱۲۲ شرکت تولیدی در نمایشگاه مبل شیراز

سی و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان از امروز به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس گشایش یافت.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: سی و دومین نمایشگاه تخصصی صنعت مبلمان از امروز به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس برگزار می‌شود.

علی فرهادی گفت: نمایشگاه حوزه مبلمان به‌دلیل تاثیر زیاد بر حوزه اشتغال و توسعه صادرات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

او با بیان اینکه مبلمان تولیدی ایران مزیت رقابتی بالایی نسبت به سایر کشور‌ها دارد، گفت: در واقع ایران در این حوزه از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است و این قابلیت را دارد تا بتواند در کنار صدور نفت، گاز یا محصولات پتروشیمی و... به یک کشور مهم در منطقه برای صادرات این محصول تبدیل شود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: به طور قطع هر نمایشگاهی بخصوص در این سطح می‌تواند فرصت‌های مناسبی را برای بازاریابی و فروش و همچنین برندسازی فراهم آورد.

فرهادی با بیان اینکه ۱۲۲ شرکت از استان‌های مختلف کشور در این نمایشگاه حضور دارند، گفت: در این نمایشگاه تخصصی و بزرگ حوزه مبلمان اهالی این صنعت اعم از واحد‌های تولیدی و فروشندگان این محصولات در یک مکان خاص گرد هم آمده اند تا ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها به شکلی موثر دیده شوند که موجب رشد و شکوفایی و رونق این صنعت می‌شود.

او گفت: این عنوان نمایشگاهی در مساحت بیش از ۱۵ هزار متر مربع در سالن‌های حافظ، سرو، بهار، نرگس، ملاصدرا و اردیبهشت برپا شده شده است.

فرهادی با بیان این که ساعت بازدید نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ است، گفت: علاقه‌مندان تا روز جمعه سی ام دی ماه فرصت دارند، پس از دریافت بلیط از وبگاه شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir از این عناوین نمایشگاهی بازدید کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر