گاز ۴ فروشگاه زنجیره‌ای در قوچان قطع شد

رئیس اتاق اصناف قوچان گفت: گاز ۴ فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در این شهر به دلیل  رعایت نكردن ابلاغیه ستاد مدیریت بحران در ساعت فعالیت و مصرف بالای گاز قطع شد.

احمدرضایی رکن‌آبادی رئیس اتاق اصناف قوچان گفت : با توجه به سرمای شدید هوا و افزایش مصرف گاز در روز‌های گذشته برای حفظ پایداری گاز در بخش خانگی محدودیت‌هایی ویژه اصناف در جلسه مدیریت بحران شهرستان تعیین شد.

او افزود: بر اساس ابلاغیه ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اصناف باید در بازه زمانی ۹ صبح تا ۶ عصر به‌شرط استفاده از سوخت جایگزین ارائه خدمات داشته باشند و در صورت مشاهده فعالیت در خارج از این ساعات یا استفاده از شبکه گاز برخورد قانونی با متخلفان صورت می‌گیرد.

رئیس اتاق اصناف قوچان  با اشاره به بازدید‌های انجام‌شده طی روز‌های گذشته توسط بازرسان این اتاق، فرمانداری، نیروی انتظامی، شرکت گاز ادامه داد : ۲۰ درصد واحد‌های صنفی در بازرسی‌ها اخطار شفاهی و تذکر دریافت کردند.

رضایی رکن‌آبادی بابیان اینکه از ۷ هزار واحد صنفی فعال در قوچان و حومه قریب به ۵ هزار واحد در محدوده شهری فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: طی این بازدیدها، گاز ۴ فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ در این شهر به دلیل عدم رعایت ابلاغیه ستاد مدیریت بحران در تعیین ساعت فعالیت و مصرف بالای گاز قطع شد.

رئیس اتاق اصناف قوچان یادآور شد: برای کمک به واحد‌های صنفی بر اساس مصوبه ستاد بحران شهرستان واحد‌های صنفی با در دست داشتن پروانه کسب می‌توانند به شرکت پخش فراورده‌های نفتی قوچان مراجعه کرده و ۲۰ لیتر نفت دریافت کنند.

رضایی رکن‌آبادی در خصوص نحوه فعالیت نانوایی‌ها نیز گفت: ساعت کار نانوایی‌ها بر اساس مصوبات ستاد مدیریت بحران در نوبت صبح از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و در نوبت عصر از ساعت ۱۵ الی ۱۸ است که خوشبختانه تاکنون در حوزه نانوایی‌ها در این زمینه تخلفی مشاهده نشده است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر