همه راه‌های ارتباطی تویسرکان باز است

فرماندار تویسرکان گفت: راه ارتباطی همه روستا‌ها و در مجموع محور‌های مواصلاتی و فرعی این شهرستان با۴۴۰ کیلومتر بازگشایی شد.

حسین افشاری فرماندار تویسرکان با بیان اینکه راه ارتباطی ۱۰۴ روستای تویسرکان باز است، افزود: با توجه به بارش سنگین برف در خرمرود و احتمال کولاک مجدد در این حوزه گشت زنی راهداری انجام می‌شود و بازدید میدانی از فعالیت دستگاه‌ها و راه‌ها انجام شد.

او با بیان اینکه در بازگشایی راه‌ها اولویت با راه اصلی، فرعی و بعد راه‌های روستایی است برای اینکه مردم از روستا خارج نشوند و در راه‌های اصلی گرفتار و اذیت شوند، گفت: با توجه به اینکه ممکن است برودت و سرمای هوا ادامه داشته باشد همه ما باید برای جلوگیری از قحطی احتمالی گاز در مصرف آن صرفه جویی کنیم.

فرماندار تویسرکان تاکید کرد: طبق تصمیمات کشوری گاز عمده واحد‌های تولیدی که از این سوخت استفاده می‌کنند به جزء کارخانه‌های داروسازی، قطع شده است، اما این واحد‌ها برای ادامه فعالیت می‌توانند از سوخت‌های جایگزین بهره‌مند شوند از این رو شرکت پخش فراورده‌های نفتی آمادگی دارد روزانه سوخت مورد نیاز این واحد‌های تولیدی را تهیه و در اختیارشان قرار دهد.

محمد حسین‌پور، شهردار تویسرکان گفت: طی۳۶ ساعت نیرو‌های شهرداری با ۸ اکیپ آماده باش و در حال خدمت بودند و عملیات برف‌روبی و نمک پاشی معابر اصلی و فرعی در اسرع وقت انجام شد که با تلاش نیرو‌ها هیچ گونه مشکل و تصادفی در معابر بوجود نیامد و هیچ تماسی مبنی بر شکایت مردمی نداشتیم.

او با بیان اینکه حدود ۸۰۰ تن شن و نمک که از قبل تهیه شده بود در معابر سطح شهر استفاده شد گفت: برف درختان هم توسط نیرو‌های فضای سبز تکانده شدند و موردی شکستن شاخه وجود نداشت.

مریم زبده، رئیس جمعیت هلال احمر تویسرکان گفت: در کنار آماده باش ۵ گروه هلال احمر شهرستان گروهی از آفرود سواران تویسرکانی به سرپرستی حیدریان به صورت داوطلبانه به کمک نیرو‌های امدادی و تیم‌های عملیاتی آمدند تا برف و شرایط بد آب و هوایی در صورت نیاز به همشهریان کمک کنند که این ابتکار عمل آفرود سواران عضو جمعیت هلال احمر، می‌تواند در مواقع لزوم در امدادرسانی و کمک به مردم سرعت عملکرد امدادگران را را افزایش دهد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.