همه فعالیت‌های فرهنگی باید منجر به تقویت نظام شود

نماینده مردم قم در مجلس گفت: همه فعالیت‌های فرهنگی باید منجر به تقویت نظام شوند و حوزه علمیه ظرفیت مطلوبی برای تقویت کانون‌های مساجد است.

 احمد امیرآبادی امروز در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حیدری مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم که در دفتر این نماینده مجلس در قم انجام شد، طی سخنانی عنوان کرد: بنده از سال ۱۳۶۱ به عنوان مسئول کتابخانه و مسئول پایگاه بسیج در مسجد فعالیت داشته‌ام، در همان دوران و با دستان خالی در مسجد فعالیت‌های بسیاری انجام می‌دادیم و معتقدم کار در مسجد با برکات زیادی همراه است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر اینکه ما در مجلس دغدغه اعتلای مسجد را داریم، با اشاره به برخی آسیب‌های موجود در برخی از مساجد گفت: مسجد متصدیان بسیاری دارد که این می‌تواند موجب اختلاف شود.

امیرآبادی با اشاره به فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری در مساجد تاکید کرد: همه فعالیت‌های فرهنگی باید منجر به تقویت نظام و ولایت شوند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از مشکلات زیرساختی در بحث مسجد و کانون‌های مساجد گفت: زیبنده قم نیست که در بحث زیرساخت‌ها از استان‌های دیگر عقب باشد.

امیرآبادی تصریح کرد: از ظرفیت‌هایی که در اختیار دارم برای تقویت‌های کانون‌های مساجد استفاده خواهم کرد تا شاهد رشد بیشتر کانون‌های مساجد باشیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از استفاده از دهه هشتادی‌ها در کادر کانون‌ها و تمرکز بر روی این قشر جامعه بر بهره‌مندی بیش از پیش کانون‌های مساجد از ظرفیت حوزه علمیه تاکید کرد.

لازم به ذکر است حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حیدری مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم در ابتدای این دیدار به ارائه گزارشی از فعالیت‌های ستاد کانون‌های مساجد از جمله اجتماع بزرگ دهه هشتادی‌ها در گلزار شهدا و تجدید میثاق با ولایت، تقدیر اعضای کانون‌ها از نیروی انتظامی، برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف، توانمندسازی و کادر سازی در کانون‌ها و طرح تغییر کادر حداقل بکصد کانون به کادر نوجوان و... اشاره کرد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: