اقدام جالب فرماندار تربت جام

برودت هوا ، دمای زیر صفر و درنهایت قطع گاز در چهار روز گذشته اتفاقی بود که باعث شد بسیاری از مردم تربت جام از وضعیت به وجود آمده به شدت ابراز نارضایتی کنند.

قطع گاز در تربت جام و عدم وجود وسایل گرمایشی مورد نیاز مردم در شب‌ها و روز‌های گذشته باعث شد تا مردم نسبت به وضعیت به وجود آمده اعتراضات به حقی را داشته باشند که در نهایت باعث شد تا مسئولین برای حل مشکلات این شهرستان دست به کار شوند.

از روز گذشته نیز آستان قدس رضوی با راه اندازی آشپزخانه مرکزی و توزیع نان به ده‌ها هزار نفر از مردم خدمات رسانی کرد. فرمانداری تربت جام نیز با همکاری هلال احمر خراسان رضوی از شب گذشته نسبت به توزیع و اهدا وسایل گرمایشی مختلف که به سوخت گاز نیازد ندارد، پای کار مردم آمدند.

در این بین جمشیدی فرماندار تربت جام نیز با مراجعه خانه به خانه مردم ضمن اهدا وسایل گرمایشی از آن‌ها بابت سختی‌هایی که در چند روز گذشته بابت قطع گاز متحمل شدند، عذرخواهی می‌کرد.

همچنین از شب گذشته تا به امروز با تلاش‌های صورت گرفته از سوی شرکت گاز، بخش وسیعی از مناطق تربت جام به گاز دسترسی پیدا کردند و قرار است تا پایان امروز گاز رسانی به تمامی بخش‌های تربت جام انجام

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر