مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام:

طرح نظارت بر واحد‌های اقامتی و پذیرایی در ایلام آغاز شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از آغاز اجرای طرح نظارت بر واحد‌های اقامتی و پذیرایی استان خبر داد.

فرزاد شریفی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت ارائه خدمات با کیفیت و کمیت مطلوب و درخور مهمانان و مسافران و در راستای انجام وظفیه مهم و خطیر نظارت تأسیسات گردشگری، برنامه هدفمند بازدید از تأسیسات اقامتی، پذیرایی و بین‌راهی استان با حضور سرپرست معاونت گردشگری، رئیس گروه نظارت و کارشناسان گردشگری به‌صورت جدی آغاز شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده مقرر شده است بازدید‌های نظارتی به صورت هفتگی در کل استان به‌صورت منظم و مستمر انجام پذیرد.

شریفی گفت: هدف از این بازدید‌ها بهبود سطح کیفیت خدمات‌دهی به مسافران و گردشگران در ایام ویژه سال است.

او اضافه کرد: در ایام ویژه سال، نظارت‌های مستمر بر کیفیت و نرخ خدمات و صنوف مختلف از جمله مراکز اقامتی، پذیرایی بین راهی و دفاتر خدمات مسافرتی انجام می‌یابد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام با اشاره به اینکه در ایام ویژه، استان ایلام با انبوه ورود مسافران و زائرین رو به رو است ادامه داد: آمادگی کامل مراکز اقامتی، خانه مسافر‌ها و … برای اسکان مسافران و گردشگران پیش‌بینی شده است.

شریفی با بیان اینکه نواقص موجود در واحد‌های اقامتی در صورت مشاهده سریعاً برطرف می‌شوند عنوان کرد: بازدید‌های مستمر نیز در دستور کار کارشناسان گردشگری استان قرار دارد تا خدمات لازم به بهترین نحو به مسافران ارائه شود و با متخلفین بر اساس مقررات و ضوابط برخورد قانونی خواهد شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: