مدیر فوتبالی ایرانی عامل انتقال مودریک به چلسی شد

مدیر باشگاه اوکراینی از نحوه انتقال مهاجم این تیم به چلسی پرده برداشت.

سران باشگاه شاختاردونتسک اوکراین پس از انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی میخایلو مودریک ستاره جوان این تیم به چلسی هر روز در حال افشاگری درباره این انتقال هستند.

پس از اینکه روز گذشته رئیس باشگاه شاختار گفته بود ۲۰ میلیون پوند از این انتقال را به تأمین مالی جنگ با روسیه اختصاص می‌دهد،  مدیر اجرایی این باشگاه جزئیات جدیدی از ماجرای حضور مودریک در غرب لندن را فاش کرد.

سرگئی بالکین به وبگاه آمریکایی اتلتیک گفت: وقتی آرسنال آخرین پیشنهاد خود که ۷۰ میلیون یورو به علاوه ۳۰ میلیون یورو به‌عنوان متعلقات قرارداد را پیشنهاد داد، ما نشستیم و شروع به صحبت کردیم. ما متوجه شدیم که به امضای قرارداد نزدیک نیستیم من به مدیر ورزشی آرسنال گفتم من همه تلاشم را کردم اما این انتقال غیرممکن است.

روزنامه دیلی میل نوشته پس از شکست مذاکرات آرسنال و شاختار، «بهداد اقبالی» و «پل وینستنلی» دو تن از سران چلسی با یک جت شخصی به ترکیه، جایی که شاختار در آن‌جا اردو زده بود سفر کردند و همراه با خود مودریک را به لندن آوردند.

پالکین گفته دلیل اینکه پیشنهاد چلسی که همانند آرسنال بود را قبول کردند، این بود که آبی‌ها در جذب مودریک جدی‌تر بودند و همچنین پرداخت ضمیمه‌های قرارداد که شامل قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان بود، دست‌یافتنی‌تر است.

این در حالی است که آرسنال در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس یکه‌تازی می‌کند و صدر جدول را قبضه کرده اما چلسی در رده دهم جدول قرار دارد. با این حال آرسنال در لیگ قهرمانان حضور ندارد و چلسی اکنون در مرحله یک‌هشتم‌نهایی حضور دارد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر