توزیع ۳۳۰ تن قیر رایگان به شهرداری سراوان

رییس اداره راه و شهرسازی سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان از توزیع ۳۳۰ تن قیر رایگان به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال به شهرداری این شهرستان جهت آسفالت معابر محلات مورد هدف باز آفرینی شهری خبر داد.

منصور باران زهی  اظهار داشت: هم‌اینک حدود ۱۶۰ هکتار از مساحت محلات حاشیه شهر سراوان دارای مصوبه ستاد باز آفرینی شهری است که چهار محله سکونتگاه را در خود جای داده بطوریکه جمعیتی بیش‌از ۱۸ هزار نفر را در این محلات سکونت دارند.

وی ادامه داد: تخصیص قیر رایگان به شهرداری سراوان به منظور بالابردن شاخص‌های کالبدی در محلات مسکونی و ارتقای سطح زندگی ساکنان محله‌های مورد هدف برنامه‌ریزی شده که شهرداری‌ موظف است سهمیه قیر را صرف معابر بدون آسفالت یا نیازمند ترمیم آسفالت کند.

رئیس اداره راه و شهرسازی سراوان از اجرای عملیات اصلاح و بهسازی معابر کهنه قلعه این شهر با اعتبار بیش‌از ۲۰ میلیارد ریال خبر داد و افزود: این اقدام در راستای بهبود کیفیت زندگی در محدوده‌ها و محلات هدف بازآفرینی شهری و همچنین ارتقای سرانه‌های مربوط به خدمات و زیرساخت‌های شهری در سکونتگاه‌های غیر رسمی این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: بزودی با اتمام این پروژه حدود ۶ هزار نفر از ساکنان این محله حاشیه نشین سراوان از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند.

باران زهی با بیان اینکه این اداره در قالب برنامه بازآفرینی شهری می کوشد تا ناهمگونی کالبدی در حاشیه شهر رفع شود و سرانه زیستی را تغییر دهد اظهار امیدواری کرد با تامین اعتبارات لازم شاهد افزایش کیفیت زندگی و ارتقاء سطح رفاه اجتماعی مردم شریف این مناطق باشیم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر