پیشتازی فارس در گسترش زیرساخت‌های درمانی تامین اجتماعی

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه الزهرا (س)، جشنواره جهادی زنان، سلامت خانواده و تعالی جامعه با هدف ارائه خدمات رایگان پزشکی، درمانی و مشاوره‌ای در حرم مطهر سید علاء الدین حسین (ع) آغاز شد.

جشنواره جهادی زنان و سلامت خانواده با همکاری مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان فارس، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس، کانون بسیج جامعه پزشکی، در حرم مطهر سید علاءالدین حسین (ع) از ۲۶ دی ماه به مدت سه روز در حال برگزاری است.

تولیت آستان مقدس حضرت سید علاءالدین حسین (ع) در این آیین با بیان اینکه جامعه سالم در گرو بهره مندی از زنان سالم است، گفت: روح و روان زنان جامعه باید سالم باشد تا بتوان به تعالی اجتماعی دست یافت.

حجت‌الاسلام محی‌الدین طاهری گفت: دستگاه‌های دولتی در حوزه توانمندسازی زنان و به ویژه بانوان سرپرست خانوار رسالت سنگینی بر دوش دارند و خدمترسانی در این حوزه نقشه‌های شوم دشنان ایران اسلامی را نقش برآب می‌کند.

تولیت آستان مقدس حضرت سید علاءالدین حسین (ع) در بخش دیگری با بیان اینکه زنان محور اصلی خانه و خانواده هستند، گفت: دشمنان طی چهار دهه اخیر به همه توطئه‌های خود جامه عمل پوشاندند؛ اما در پرتو الطاف پروردگار متعال و رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب کاری از پیش نبردند.

وحید خداپرست مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس نیز هدف از اجرای جشنواره جهادی زنان، سلامت خانواده و تعالی جامعه را ارائه خدمات و مشاوره رایگان به مردم نجیب و ولایتمدار شیراز در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس گفت: گروه عمده‌ای از متخصصان و کادر درمان سازمان تامین اجتماعی در این جشنواره به مراجعین خدمات رایگان ارائه می‌دهند.

جلال شجاعت از پیشتازی استان فارس در بخش گسترش زیرساخت‌های درمانی تامین اجتماعی در سطح کشور خبر داد و گفت: با یاری و هم افزایی خیران عاقبت اندیش، مدیریت درمان تامین اجتماعی استان فارس طی یکسال گذشته در حوزه پروژه‌های عمرانی رتبه نخست کشور را کسب کرده است.

او گفت: در یکسال اخیر عملیات اجرایی عملیات اجرایی بیمارستان ملاصدرا تامین اجتماعی در شیراز با هدف توسعه خدمات به بیمه شدگان شتاب گرفته است.

این مقام مسئول با بیان اینکه بیش از ۵۰ نفر از کادر مجرب درمان در این جشنواره برای خدمترسانی به آحاد جامعه حضور دارند، گفت: با بهره برداری از زیرساخت‌های درمانی تامین اجتماعی، شاهد بهبود کیفی و کمی خدمات این سازمان خواهیم بود. همچنین در قالب این جشنواره موارد تخصصی نظیر جراحی، آزمایشگاه، سی تی اسکن، رادیولوژی، سونوگرافی، ام آر آی و ... در بیمارستان شهید بهشتی ارایه خواهند شد.

گفتنی است برخی از خدمات بهداشتی درمانی که توسط مدیریت درمان تامین اجتماعی استان فارس در این جشنواره ارائه می‌شوند عبارتند از ویزیت پزشک عمومی، متخصص داخلی، متخصص زنان، دندانپزشکی، تزریقات، پانسمان و داروخانه به صورت رایگان جهت ارائه خدمات به مردم ولایت‌مدار شیراز انجام می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار