شناسایی و دستگیری باند سارقان منازل در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از شناسایی و دستگیری باند سارقان منازل و کشف ۱۹ فقره سرقت منزل  در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فارسی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان مراغه با این شیوه و شگرد که سارقان پس از شناسایی منازل و اطمینان از خالی بودن آن اقدام به سرقت وسایلی از قبیل طلاجات، وجه نقد و اقلام با ارزش کرده و از محل متواری می‌شدند بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با تشکیل کارگروه ویژه و با تلاش‌های شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی اعضای یک باند ۴ نفره سرقت که غیر بومی بودند و به صورت حرفه‌ای در امر سرقت منازل فعالیت داشتند شناسایی و با به کارگیری شگرد‌های پلیسی متهمان در اقدامی غافلگیرانه با همکاری پلیس آگاهی در یکی از استان‌های غربی کشور دستگیر شدند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان در مواجهه با دلایل، مدارک و مستندات موجود به ۱۹ فقره سرقت منزل اعتراف و از مخفیگاه آن‌ها اقلام مسروقه قابل توجهی کشف شد.

سرهنگ فارسی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند. از شهروندان خواست تا همواره به هشدار‌های پلیسی توجه کرده و در صورت امکان از نگهداری وجه نقد و دیگر اشیا با ارزش و قیمتی همچون طلاجات در منازلشان خودداری کنند و با نصب دوربین ایمنی محل سکونت خود را افزایش دهند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: