مرگ مشکوک به گازگرفتگی یک خانواده ۵ نفره در مشهد

معاون عملیات آتش نشانی شهر مشهد از فوت ۵ نفر در پی نشت احتمالی گاز مونوکسید کربن در یک منزل مسکونی در شرق این شهر خبر داد.

آتشپاد دوم مهدی رضایی معاون عملیات آتش نشانی شهر مشهد  گفت: در پی تماس با سامانه ۱۲۵ و اعلام حادثه برای ساکنان یک منزل مسکونی؛ ستاد فرماندهی آتش نشانی، بلافاصله گروه نجات و آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره ۱۸ و ۶،  به محل حادثه واقع در بولوار شهید شفیعی این شهر اعزام کرد.

او افزود:نجاتگران و آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند، ۵ نفر که در طبقه همکف این ساختمان ۲ طبقه زندگی می‌کرد، به دلیل استنشاق احتمالی گاز مونوکسید کربن، دچار حادثه شده که متاسفانه این افراد شامل ۲ خانم و ۳ آقا بر اثر شدت حادثه در دم جان باخته بودند.

این مقام مسئول ادامه داد: در بررسی‌های بیشتر در محیط داخلی منزل مشخص شد، آبگرمکن دیواری منزل فاقد دودکش بوده و بخاری این واحد مسکونی ۶۰ متری نیز دارای نقص فنی در سیستم دودکش است.

آتشپاد دوم رضایی بیان کرد: تحقیقات بیشتر درباره علت دقیق وقوع این حادثه مرگبار توسط عوامل انتظامی در حال انجام است و پیکر جانباختگان برای تعیین دقیق علت فوت با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر