ثبت تردد ۴۲۰ خودرو در هر ساعت در محورهای مواصلاتی استان اصفهان

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان گفت:متوسط تردد ساعتی در محورهای مواصلاتی استان اصفهان در ۹ ماهه امسال به ۴۲۰ خودرو رسیده است.

مریم تاکی گفت: متوسط تردد ساعتی در ۹ ماهه امسال  به ۴۲۰ خودرو رسیده است که نسبت به ۹ماهه سال گذشته ۱۹ درصد افزایش یافته است. درصد تردد ناوگان سنگین ۲۱.۰۱ درصد از کل تردد گزارش شده است که نسبت به سال گذشته ۴درصد کاهش داشته است.

او سرعت متوسط در محور‌های استان در ۹ماهه امسال  ۸۳.۹ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و افزود: بیشترین سرعت متوسط به ترتیب در محور‌های ۵ شهرستان نطنز، شهرضا، کاشان، شاهین شهر و میمه و فلاورجان به ثبت رسیده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان گفت: تعداد تردد ورودی به استان در ۹ ماهه امسال  از ۲۲۸۴۳۶۷۰ به ۲۷۲۲۳۴۰۶ و خروجی استان از ۲۱۷۳۷۶۳۰ تردد به ۲۷۹۵۱۰۷۱ ثبت شده است که نسبت به مشابه سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است. روز اوج تردد در راه‌های استان روز جمعه مورخ ۱۱/۰۹/۱۴۰۱ ساعت ۱۸ تا ۱۹ با تعداد ۱۳۹۱۶۲ تردد در ساعت گزارش شده است.

تاکی با اشاره به ثبت بیشترین تردد در محور‌های ۵ شهرستان اصفهان، فلاورجان، لنجان، مبارکه، شاهین شهر و میمه، بیان کرد: بیشترین تردد به ترتیب در محور‌های اصفهان- بهارستان (رفت و برگشت)، اصفهان – زرین شهر (فلاورجان) (رفت و برگشت)، اصفهان -زرین شهر (فولاد شهر) و اصفهان- شهرضا (سه راهی مبارکه) گزارش شده است.

او افزود: بیشترین درصد تردد ناوگان سنگین به ترتیب در محور‌های خور - انارک (خور - سه‌راهی جندق) (رفت و برگشت)، نایین-عقدا (رفت و برگشت)، میمه – دلیجان (رفت و برگشت)، انارک – نائین (رفت و برگشت)، انارک - جندق (جندق - سه‌راه جندق) (رفت و برگشت)، ثبت شده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان عنوان کرد: بیشترین سرعت متوسط به ترتیب در آزادراه‌های نطنز- اصفهان (رفت و برگشت)، آزادراه اصفهان - نطنز (عوارضی اصفهان) (رفت و برگشت)، شهرضا – اصفهان، کنار گذر شرق (رفت و برگشت) و آزادراه قم – کاشان (کاشان- مشکات) گزارش شده است.

او تصریح کرد: بیشترین درصد متخلف سرعت نیز در محور‌های گلپایگان – دهق (خنداب) (رفت و برگشت)، داران- چادگان (رفت و برگشت)، انارک - جندق (جندق - سه‌راه جندق) (رفت و برگشت)، اصفهان - شهرضا، نائین – سجزی (جنب توزین) (رفت و برگشت) و سجزی اصفهان ثبت شده است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر