انفجار کپسول گاز ۸ کشته و زخمی برجای گذاشت

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: انفجار کپسول در ساختمان نیمه‌کاره در شهر مهرگان ۲ فوتی و ۶ مصدوم برجای گذاشت. 

حسن اسماعیلی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ ساعت ۱۹:۱۱ تماسی با واحد ارتباطات مرکز فوریت‌های پزشکی قزوین گرفته شد که خبر از انفجار کپسول به‌دلیل نشت گاز در ساختمانی نیمه‌کاره در شهر مهرگان می‌داد.

وی ادامه داد: به‌سرعت هشت آمبولانس از پایگاه‌های مهرگان، محمدیه یک، محمدیه ۲، عوارضی ۲، کاسپین، شریفیه، خاکعلی و ترمینال به محل حادثه اعزام شدند و پس از رسیدن به آدرس اعلام شده اقدامات درمانی را آغاز کردند.

بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین، اسماعیلی عنوان کرد: این حادثه هشت مصدوم داشت که تمامی مصدومین از اتباع افغانستانی بودند.

این مسئول بیان کرد: ۲ مصدوم آقا با سنین ۴۶ و ۱۶ ساله که دچار جراحت و سوختگی شدید شده بودند، توسط کارشناسان اورژانس عملیات احیای قلبی ریوی برای آنان انجام شد که متأسفانه این مصدومین به‌علت شدت جراحات وارده فوت کردند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین خاطرنشان کرد: ۶ مصدوم دیگر حادثه که دچار سوختگی درجه ۲ شده بودند، توسط ۶ آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهید رجایی منتقل شدند و ۲ آمبولانس پایگاه‌های خاکعلی و ترمینال در محل حادثه استقرار دارند. 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر